Переддипломна практика

ПЕРСПЕКТИВНА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ. Характерною рисою сучасного етапу розвитку клінічної медицини є постійне зростання ролі лабораторної діагностики, як в Україні, так і за кордоном. За даними експертів ВООЗ, об’єм лабораторних обстежень складає не менше 60% від загального числа обстежень, а їх кількість та якість за кожних 5 років зростає в 2 рази.

Згідно навчального плану студенти IV курсу медичного факультету №4 спеціальності “Лабораторна діагностика” (ОКР – “бакалавр”) Буковинського державного медичного університету проходять переддипломну практику. Базами практики є клініко-діагностичні лабораторії (клінічна, біохімічна та бактеріологічна) ОКУ “Лікарня швидкої медичної допомоги” та лабораторії Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області (вірусологічна, токсикологічна, охорони навколишнього середовища, гігієни харчування та комунальної гігієни).

29.05.2013