• Українська
  • English
В БДМУ пройдуть “Козацькі забави”
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
В БДМУ пройдуть “Козацькі забави”

В БДМУ пройдуть “Козацькі забави”

ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ. Вже вдруге на базі спортивного клубу “Медик” БДМУ (вул О.Гузар, 2) пройдуть змагання “Козацькі забави”. Змагання проводяться для пропаганди фізичної культури та спорту серед студентів, залучення їх до активних, систематичних занять фізичною культурою та спортом, сприяння збереженню та зміцненню здоров’я майбутніх захисників Вітчизни, пропаганди здорового способу життя.

Організаторами конкурсу виступає Студентський Парламент Буковини за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації на базі спортивного клуб “Медик” Буковинськлго державного медичного університету.

Як повідомив голова Студентського Парламенту Буковини, лікар-інтерн Буковинського державного медичного університету – Віталій Смандич, змагання проводяться окремо для вищих навчальних закладів першого-другого та третього-четвертого рівнів акредитації. На даний час зареєструвалися для участі в змаганнях студенти чотирьох вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації – Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету, Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торгівельно-економічного університету, Буковинського державного фінансово-економічного університету та Буковинського університету. Змагання відбудуться 20 лютого о 15-ій годині.

До слова, 21 лютого вперше відбудуться спортивні змагання “Козацькі забави-2013” між школярами 11-х класів чернівецьких шкіл та студентами 1-го курсу БДМУ в спортивному клубі “Медик”. У програмі змагань сім конкурсів Отже, шановні студенти, прийдіть, підтримайте своїх колег. Початок змагань о 15 годині.

Корисно знати