Учні Чернівецької ЗОШ №5 відвідали кафедру офтальмології БДМУ

14 березня доцентом кафедри офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського Кучуком О.П. проведено профорієнтаційну роботу з учнями спеціалізованих медичних класів Чернівецької ЗОШ №5 на базі кафедри офтальмології та офтальмологічного відділення КМУ «Обласна клінічна лікарня».

Учні 10-х класів дізнались про перспективи та можливості, які перед ними відкриває навчання у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та мали змогу ознайомитись з особливостями роботи лікаря-офтальмолога та офтальмохірурга.

Під час зустрічі школярам провели екскурсію кафедрою офтальмології імені Б.Л. Радзіховського, розповіли про її історію та випускників, які стали знаними науковцями.

Наголошено на використанні в навчальному процесі сучасних інноваційних технологій, систему дистанційного навчання «MOODLE» таблиць та відеоматеріалів за програмою, які демонструються студентам під час проведення практичних занять та лекцій, можливість додаткових занять в офтальмологічному гуртку.

Також учні ознайомились з оснащенням офтальмотравмцентру, операційною та маніпуляційним кабінетом. Особливий інтерес викликала демонстрація операційних мікроскопів, мікрохірургічних інструментів та приладів для обстеження органа зору. Учням були продемонстровані пацієнти з травмою органа зору, наголошено на дотриманні правил техніки безпеки під час роботи з побутовими інструментами. Викладач розповіли про необхідність вчасної медичної допомоги для збереження зору постраждалим.

Жваву дискусію викликало повідомлення про зоровий комп’ютерний синдром та заходи для попередження його виникнення.

Учні були запрошені разом з батьками на зустрічі з викладачами БДМУ, що проводяться у межах заходу «Дня відкритих дверей».