• Українська
  • English
Ми матір називаємо святою
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Ми матір називаємо святою

Ми матір називаємо святою

З нагоди Дня матері 15 травня 2012 року на кафедрі суспільних наук та українознавства відбулося літературно-мистецьке свято “Ми матір називаємо святою” та круглий стіл “Здорова мати – здорова родина, здорове суспільство”. Організаторами дійства стали завідувач кафедри проф. Чебан В.І. та доц. Навчук Г.В. Знаково, що захід проведено в День сім’ї, берегинею якої є жінка-мати.

 З вітальним словом до учасників дійства звернулися проректор з науково-педагогічної роботи та виховання доц. Зорій Н.І., проф. Чебан В.І. та доц. Навчук Г.В. У виступах вони підкреслювали, що тільки у дружній родині й під опікою здорової та щасливої матері зростають здорові та щасливі діти, а за тим, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культурного розвитку суспільства й рівень його благополуччя.

 Студенти І курсу медичного факультету №1 розповіли про історію свята, особливості його відзначення в різних країнах світу, декламували вірші, співали пісні, висловлювали слова вдячності матерям. На завершення вони подарували всім жінкам, присутнім на святі, квіти. До дійства долучилися й студенти-іноземці медичного факультету №3, які читали поезію про матерів українською мовою. Загалом захід був цікавим, насиченим і динамічним.

 Воістину, День матері – це одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з дитинства і до останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка завжди була, є і буде найдорожчою людиною у нашому житті. Тож любімо й цінуймо своїх матусь, як велить Книга Книг – Біблія, вони ж нам дали найдорожче – життя.

Корисно знати

Ми у Facebook

Новини та події