• Українська
  • English
Аспірантка БДМУ пройшла стажування у Йорданії

Аспірантка БДМУ пройшла стажування у Йорданії

Упродовж 15-22 січня аспірант кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб БДМУ Анастасія Говорнян проходила клінічне стажування (Clinical Observership) на базі Медичного Центру Аль Насер (Al Naser Medical Center) у м. Амман (Королівство Йорданія).

Впродовж тижня аспірантка БДМУ детально ознайомилася з роботою клініки та особливостями системи охорони здоров’я в Йорданії, активно брала участь в лікувально-діагностичному процесі, вдосконалила навички надання невідкладної та кваліфікованої медичної допомоги на рівні первинної ланки медицини. Проводилось обговорення та порівняння протоколів лікування терапевтичних нозологій та особливостей організації надання медичних послуг в Європі та Йорданії.

Також було підписано двосторонній договір про співпрацю між Буковинським державним медичним університетом та Медичним Центром Аль Насер, що дозволить в майбутньому налагодити співпрацю в сфері медичної науки та практичної медицини.

Загалом, такі стажування (Clinical Observership) є чудовою можливістю для студентів, аспірантів чи лікарів ознайомитися з особливостями роботи медичних центрів інших країн, отримати та відпрацювати практичні та теоретичні лікарські навички, обмінятися досвідом з колегами та розширити перспективи міжнародної співпраці.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН