• Українська
  • English
Фахівці БДМУ зустрілися з першою леді Латвії
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Фахівці БДМУ зустрілися з першою леді Латвії

Фахівці БДМУ професорка Оксана Полянська та доцент Петро Ковальчук, які наразі перебувають на стажуванні у Латвії відвідали захід, зорганізований організаторами стажування.
9 листопада Посол України Олександр Міщенко, разом з Першою леді Латвії Андрою Левіте, парламентським секретарем МЗС Латвії Гундою Рейре та головою латвійського благодійного фонду Ziedot.lv Рутою Діманте зустрілися з пораненими українськими військовими, які знаходяться на реабілітації в латвійському Національному реабілітаційному центрі «Вайварі», а також делегацією українських лікарів, які знаходяться в Латвії на стажуванні.

латвія10 1
латвія 10 2

Перша леді Латвії Андра Левіте під час свого виступу наголосила, що Латвія та латвійський народ буде продовжувати надавати всіляку допомогу Україні як у військовій, так і в гуманітарній та медичній сферах. Андра Левіте подякувала українським воїнам за героїзм та мужність, який вони проявляють у боротьбі з армією терористичної росії. Андра Левіте також відзначила активну співпрацю з Першою леді України Оленою Зеленською в медичній та соціальній сферах, зокрема в рамках проєкту «Gen.Ukrainian» щодо надання психоемоційної підтримки українським жінкам та дітям.

Сьогодні відбулась зустріч в центрі технічних засобів Вайварі, знайомством з лабораторією функціональної оцінки пацієнтів. Фахівці БДМУ також ознайомились з реабілітаційною програмою кардіологічних та післяковідних пацієнтів. Фахівці з України відвідали Резиденцію Президента Латвії.

 

 

Корисно знати