Відповідно до розпорядження ЧОДА від 04.06.2018 № 508-р в Чернівецькій області функціонує рада молодих вчених. На Буковині у лютому відбулися установчі збори з формування нового складу Ради молодих вчених при Чернівецькій ОВА, до якого увійшли Котельбан Анастасія (к.мед.н., доцент кафедри стоматології дитячого віку) та Попова Ірина (к.мед.н., доцент кафедри гістології, цитології та ембріології).
З вітальним словом до присутніх звернулася Юлія Грицку-Андрієш – заступниця начальника Чернівецької ОВА та Оксана Сакрієр – директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА.
За результатами проведеного таємного голосування головою ради молодих вчених обрано Христана Назарія Михайловича – кандидата історичних наук, асистента кафедри історії України, факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ.
Заступником голови стала Попова Ірина Сергіївна – доцентка кафедри гістології, цитології та ембріології, кандидатка медичних наук Буковинського державного медичного університету, а секретарем – Демчук Тетяна Ігорівна – доцентка кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Чернівецького навчально-наукового юридичного інституту НУ «Одеська юридична академія».
Незабаром відбудеться перше засідання оновленого складу ради, де будуть визначені пріоритетні напрямки розвитку науково-технічної діяльності області.