У м. Фрайбург (Федеративна Республіка Німеччина) відбувся міжнародний форум високого рівня з актуальних питань імунології печінки, в якому взяли участь співробітники Буковинського державного медичного університету. Під час наукового форуму, фахівці нашого університету представили результати власних наукових досліджень.
Доповіді завідувачки кафедри сімейної медицини, професорки Лариси СИДОРЧУК, професора закладу вищої освіти кафедри загальної хірургії та урології Руслана СИДОРЧУКА та доцента закладу вищої освіти кафедри загальної хірургії та урології Руслана КНУТА викликали жвавий інтерес учасників наукового форуму та отримали схвалення за підсумками розгляду наукового комітету. 
Науковці БДМУ також мали змогу також ознайомитись із досягненнями колег з інших країн, поспілкуватись із визнаними авторитетами світового рівня. Учасники наукового форуму з різних країн із цікавістю сприйняли інформацію науковців-клініцистів університету про здобутки наукових шкіл та напрацювання щодо застосування результатів наукових досліджень у роботі університетської клініки та навчально-практичних центрів БДМУ.
У роботі наукового форуму брали участь представники 25 країн з 3 континентів. Україна була представлена тільки науковцями БДМУ. Упродовж поважного наукового форуму делегати з України мали змогу заслухати доповіді провідних світових вчених, брали участь в обговоренні та розробці нових рекомендацій. Відбулись жваві дискусії, учасники ділились досвідом лікування хворих та безпосередньої практичної роботи лікарів у їхніх країнах, своїми навичками, думками та ідеями. Також було попередньо домовлено про започаткування співробітництва у сфері гуманітарної та спеціалізованої допомоги закладам охорони здоров’я регіону. Доповіді представників БДМУ включені до програми наукового форуму та опубліковані у спеціальному збірнику.
Успішна участь представників БДМУ у даному науковому форумі підкреслює активний розвиток науки та інновацій у нашій Alma mater.












