• Українська
  • English
Новий формат співпраці з роботодавцями запроваджено в БДМУ

Новий формат співпраці з роботодавцями запроваджено в БДМУ

15 березня за ініціативи в.о. ректора закладу вищої освіти Оксани Андрієць розпочато проєкт «Зустріч з роботодавцем», який передбачає відкриті зустрічі студентів випускних курсів університету з потенційними роботодавцями.

Перша зустріч відбулася з керівництвом та співробітниками ДУ “Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” (у рамках підписаного у грудні 2021 року Меморандуму про співпрацю).

Про діяльність Центру та можливості для молодих фахівців розповіла генеральний директор Наталія Гопко. Розповідь про специфіку роботи доповнила заступниця директора Центру Мар’яна Миронюк, а також співробітники, які зовсім недавно закінчили навчання у БДМУ та стали лікарями-епідеміологами і наразі успішно працевлаштовані в Обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

презентація 1
презентація 2
презентація 3
презентація 4

Студенти 6 курсу медичних факультетів №1 та №2 зацікавились пропозиціями роботодавців і можливостями професійного зростання, які пропонує Центр; в процесі відкритого діалогу отримали відповіді на питання, які у них виникли стосовно організаційних моментів, тривалості інтернатури, подальшого працевлаштування, заробітної платні та багато інших питань.

До уваги випускників: 1 серпня в БДМУ розпочнеться підготовка лікарів-інтернів за спеціальністю «Епідеміологія». Тривалість підготовки в інтернатурі 1 рік, з яких 3 місяці освітньої частини (БДМУ) та 8 місяців практичної частини(Центр).

На зустрічі також були присутні директор ННІ післядипломної освіти Андрій Бамбуляк, декан медичного факультету Олександр Буряк, заступниця декана медичного факультету №2 Аліна Зоволович.

Як показала практика такий формат зустрічей дуже гарна нагода в максимально комфортних умовах як для студентів так і для роботодавців поспілкуватися, обговорити актуальні питання працевлаштування. Тому університет і надалі продовжуватиме реалізацію проєкту «Зустріч з роботодавцем».

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН