Профорієнтаційна робота

Правильний вибір професії – важливий крок у житті кожної людини. Сучасна ситуація в країні відзначається зміною надання освітніх послуг і вимог роботодавців щодо рівня професійної підготовки фахівців. Профорієнтація є пріоритетним напрямком роботи всіх навчальних закладів освіти.

«Успіх – це не ключ до щастя.

Щастя – ось ключ до успіху.

Якщо ви любите свою справу, то будете успішні»

В умовах сьогодення, комплексна систематична робота навчального закладу, спрямована на професійне самовизначення учнівської молоді та реалізується в ході навчально-виховного процесу, позаурочної та позашкільної роботи з учнями.

За підтримки адміністрації, щорічно проводяться зустріч учнів з представниками Буковинського державного медичного університету.

Співробітники університету залучають учнів до Дня відкритих дверей у вищому навчальному закладі, організовують онлайн-зустрічі та поширюють інформацію щодо вступної кампанії.

1.
8.
3.
7.
10.
6.

Так доцентом кафедри гістології, цитології та ембріології Олександром Петришеним, було організовано зустріч з учнями випускних класів Чернівецької гімназії №13 (загальноосвітня школа №31). Під час візиту було повідомлено про навчальний процес і науково-педагогічний потенціал університету.

Перед учнями, також мали можливість виступити студенти медичного факультету №1 та №2, спеціальності «Медицина» Ярослава Матиміш, Габрієла Кришмару, Ярослав Кучерук, Михайло Шимашовський. Студенти розповіли учням про спортивне, творче життя та можливість самореалізації в університеті.

Після виступу, учні мали можливість ставити питання, які виникли після отримання інформації про навчальний заклад на які отримали ґрунтовні та повні відповіді.

Матеріал підготував доцент кафедри гістології, цитології та ембріології Олександр Петришен.