Шановні співробітники та студенти Буковинського державного медичного університету!

Щиро вітаю Вас з Новим 2022 роком! Традиційно на порозі нового року ми підводимо підсумки, осягаємо пройдешній рік. Він був неоднозначним, сповненим викликів та випробувань, яким ми сміливо йшли назустріч – не втрачали наснаги, ефективно працювали та навчалися. Можемо пишатися тим, що, попри карантинні обмеження, ми змогли успішно проводити освітній процес, зберігаючи життєздатність університету.

У непростий час нам вдалося успішно провести вступну кампанію та випустити у світ чергову генерацію медиків та фармацевтів; на високому рівні провести найбільший студентський форум Східної Європи – Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених ВІМСО та Міжнародну науково-практичну конференцію студентів та молодих учених «Роль і місце студентського самоврядування у підвищенні якості освіти»; здобути перемоги на наукових, спортивних та мистецьких конкурсах і фестивалях.

Упродовж року ми знайшли нових друзів і партнерів, разом з якими, маємо щирі сподівання, втілимо чимало задумів й добрих справ на благо розвитку вищої медичної освіти та практичної охорони здоров’я.

Переконана, що 2022 рік підхопить естафету натхненної роботи та стане новим кроком на шляху до подальшого розвитку БДМУ. Від усього серця бажаю, хай Новорічні свята будуть радісними, а 2022 рік – багатим на перемоги. Міцного Вам здоров’я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та добра. Миру і Божої благодаті в кожен наш дім.

З повагою

В.о. ректора                                                                                                            Оксана АНДРІЄЦЬ