• Українська
Співробітники БДМУ розробили алгоритм дій при виявленні ГРЗ в закладах освіти

Фахівці університету підготували інформаційний лист як діяти у разі виявлення ознак гострого респіраторного захворювання у навчальних закладах.

Співробітники БДМУ розробили алгоритм дій при виявленні ГРЗ в закладах освіти «Під час розроблення алгоритму ми врахували рекомендації ВООЗ та Міністерства охорони здоров’я України. За погодженням з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації та Управлінням охорони здоров’я Чернівецької міської ради дані рекомендації ми надамо у заклади освіти міста та області. Також Алгоритм отримали представники всіх кафедри нашого навчального закладу.

Даний проект зреалізовано за ініціативи професора Віталія Максим’юка, в.о. ректора БДМУ. Метою створення цього алгоритму є скоординовані дії всіх учасників навчального процесу для уникнення розповсюдження інфекції,» – розповідає професор Василь Москалюк, завідувач кафедри інфекційних хвороб та епідеміології.

Співробітники БДМУ розробили алгоритм дій при виявленні ГРЗ в закладах освіти

Інформаційний лист умовно поділений на кілька розділів. Зокрема, що робити, якщо ознаки захворювання виявлено у здобувача освіти під час перебування у навчальному закладі та під час перебування у гуртожитку. Наступний розділ інформує про дії, якщо ознаки хвороби присутні у викладача/працівника закладу освіти.

Далі – дії у разі отримання позитивного тесту на SARS-CoV2 у здобувача/викладача/працівника закладу освіти та інформування учасників освітнього процесу про випадок COVID-19 у закладі освіти.

Презентуємо електронний варіант Алгоритму, щоб кожен охочий мав інформацію, як діяти , якщо виникне подібна ситуація:

Рекомендовані алгоритми провадження освітнього процесу в умовах пандемії

Корисно знати