• Українська
В БДМУ проходить BIMCO 2021 ONLINE
В БДМУ проходить BIMCO 2021 ONLINE

Другий день роботи VIII Медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених BIMCO 2021 ONLINE стартував з секційних засідань, на яких учасники не лише з України, а й з-за кордону гідно представляли честь своїх університетів, демонструючи приголомшливі результати наукових досліджень.

Наступною подією згідно програми стала Третя пленарна лекція від професора Mohammad A. Kamal з Австралії, яку він провів у незвичному інтерактивному форматі: учасники заздалегідь надсилали запитання, що стосувались теми «A scientific journey from medicinal chemistry and bioactive compounds to drug development for dementia and cancer», а лектор в процесі своєї розповіді обирав найцікавіші з них для подальшої дискусії. Такий спосіб подачі матеріалу не залишив байдужим слухачів конгресу.

Отримавши порцію натхнення та мотивації з попередньої події учасники продовжили свою участь у конгресі, перейшовши до онлайн-аудиторій, де проводились секційні засідання.

Фото: сторінка BIMCO в Instagram

1
7
6
5
4
3
2

Ще однією новинкою BIMCO 2021 ONLINE стануть міні-лекції, що проводитимуться в перерві між секційними засіданнями. Для учасників секції «Фундаментальні науки» спікером буде Dr. Cemil Kerimoglu, який є старшим науковим співробітником німецького центру нейродегенеративних захворювань. Прозвучить лекція на тему «Beyond our genes: Role of Epigenetics in Health and Disease».

На секції «Акушерства та гінекології» з лекцією на тему «Acute abdomen during pregnancy» виступить Dr. Corina Illiadi-Tulbure з Молдови.

А з доповідачами секції «Стоматологія» своїми знаннями на тему «Immediate loading dentil implants» поділиться Dr. Adrian Zgrincea (Молдова).

Після завершення лекцій спікери приєднаються до складу журі конгресу та будуть присутніми на одному з секційних засідань, оцінюючи рівень підготовки учасників форуму.

Після невеликого кава-брейку, гості конгресу відвідають віртуальну екскурсію вечірніми Чернівцями.

Другий день конгресу в повному розпалі, а організаційний комітет BIMCO 2021 ONLINE вкотре доводить, що між наукою та науковцем, який прагне до вершин вдосконалення, немає нездоланних перешкод.

Корисно знати