Якісна первинна медична допомога: захворювань серця і судин у вагітних

26 листопада в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини БДМУ сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено регіональну науково-практичну конференцію «Якісна первинна медична допомога, що базується на доказах: діагностика та лікування захворювань серця і судин у вагітних» в рамках спільного засідання ГО «Чернівецька обласна асоціація сімейних лікарів» та переривчастих курсів сімейних лікарів.

Під час конференції присутні лікарі первинної ланки Чернівецької області дізналися про:

діагностику та лікування серцево-судинних захворювань у вагітних (доповідь Білецького Семена Віссаріоновича, професора кафедри сімейної медицини БДМУ, д.мед.н., професора)

сучасні рекомендації щодо діагностики дифтерії у практиці лікаря первинної ланки (доповідь Мельничук Лариси Василівни, доцентки кафедри сімейної медицини БДМУ, к.мед.н., доцентки)

організаційні питання в лікуванні хворих на цукровий діабет 2-го типу (доповідь Шевчук Світлани Михайлівни, експерта Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА за фахом «Ендокринологія», лікаря-ендокринолога КНП «Міська клінічна лікарня № 1», м. Чернівці)

артеріо-венозну патологію у світлі сучасних Європейських рекомендацій і тактику сімейного лікаря (доповідь Домбровського Дмитра Борисовича, завідувача відділення хірургії судин ОКУ «Чернівецька обласна клінічна лікарня», професора кафедри хірургії №1 БДМУ; експерта Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА за фахом «Ангіохірургія», д.мед.н., професора, Заслуженого лікаря України)

анемії у вагітних (доповідь Юр’євої Лілії Миколаївни, доцентки кафедри акушерства, гінекології та перинатології БДМУ, к.мед.н., доцентки)

тактику сімейного лікаря при ГРВЗ у вагітних (доповідь Левицької Світлани Анатоліївни, професорки кафедри дитячої хірургії та отоларингології БДМУ, д.мед.н., професорки)

дорсалгії в практиці сімейного лікаря (доповідь Чурсіної Тамари Яківни, доцентки кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ, к.мед.н., доцентки)

методику впровадження нових клінічних протоколів (DUODECIM) у закладі охорони здоров’я (доповідь Петринич Оксани Анатоліївни, доцентки кафедри сімейної медицини БДМУ, к.мед.н., доцентки).