• Українська
  • English
Здорове харчування – запорука благополуччя наших дітей
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Здорове харчування – запорука благополуччя наших дітей

Здорове харчування – запорука благополуччя наших дітей

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ. Найважливішим для батьків є здоров’я дитини. Але здоров’я дітей – це не товар, який можна купити в аптеці, і навіть не знання про особливості дитячого організму і дитячих хвороб. Здоров’я дитини, в першу чергу, ґрунтується на витримці його батьків і бажанні зрозуміти дитину. У питаннях здоров’я власного чада батьки в основному повинні розраховувати не на дільничного лікаря-педіатра, а, в першу чергу, на своє власне терпіння.

У дитячому віці організм людини ще не повністю адаптувався до життєвих умов довкілля, тому здоров’я дітей більш схильне до впливу несприятливих зовнішніх чинників. Одним з наріжних каменів благополучного розвитку дитини є здорове харчування маляти. Харчування може допомогти попередити виникнення хвороби або ж навпаки – прискорити її появу. Тому в питаннях харчування дитяти батьки повинні проявити максимум уважності та настороженості.

На що ж варто звернути увагу батькам, щоб харчування дитяти було правильним?

По-перше, необхідно пам’ятати про те, що організму, який розвивається, для підтримки процесів росту потрібна достатня кількість енергії. Здорове дитя не сидить на місці і завжди перебуває в русі – весь час активно пізнає світ. Отже, харчування дитини повинне відповідати її енергетичним запитам. Основним джерелом енергії для людини є вуглеводи. Велика кількість вуглеводів міститься в крупах, злаках. Тому каші є для дітей основою здорового харчування.

Існує думка, що лише м’ясні продукти здатні забезпечити дитині повноцінне здорове харчування. Без сумніву, м’ясні продукти незамінні ні у молодому віці, ні в літньому. Проте травна система дитини частенько ще не здатна працювати в повну силу, як у дорослого, а переварювання м’яса – досить енергоємний процес. Тому дітям корисно залишати не менше двох вегетаріанських днів на тиждень, а м’ясні страви вживати не частіше одного разу на день. До того ж, вегетаріанські дні – розвантажувальні. В цей час легше протікають травні процеси, що сприяє відпочинку всього шлунково-кишкового тракту. Не варто додавати в раціон маляти жирні м’ясні бульйони.

Зверніть увагу на те, що останнім часом м’ясні напівфабрикати і ковбасні вироби нашої харчової промисловості містять такі компоненти як нітрати і нітрит. Ці речовини є канцерогенами. Тому ці продукти харчування в дитячому меню слід обмежувати. Нітрати так само містяться в овочах, особливо часто отруєння у дітей виникають від тепличних овочів.

Але здорове харчування неможливе без рослинної їжі – що робити у такому разі?

Для виведення нітратів овочі можна вимочувати в холодній воді протягом 30-40 хвилин. Також можна варити їх дрібно порізаними. У цих випадках близько 50% нітратів переходить у воду. Десята частина нітросполук накопичується в шкірці фруктів і овочів. Тому перед тим як дати дитині фрукти або овочі, необхідно очистити їх від шкірки.

У харчуванні дитяти основний пріоритет необхідно приділяти природним продуктам, які приготувала для нас природа. Як би принадно не виглядали барвисті коробочки, не варто забувати про те, що харчування дітей повинне бути натуральним. Адже чим менший процес хімічної і фізичної обробки пройшли продукти харчування, тим більшу цінність вони мають. Особливо це стосується вітамінів. Для максимального збереження корисних властивостей продуктів намагайтеся піддавати їх мінімально можливій термічній обробці. Зазвичай продукти дитині варять на пару.

Здорове харчування швидко зростаючого організму немислиме без кальцію

Міцність кісток протягом життя людини прямо залежить від кількості кальцію, яку вона отримала в дитячому віці. До того ж кальцій забезпечує процеси згортання крові, м’язового скорочення, у тому числі скорочення серцевого м’яза. Маленькі діти при дефіциті кальцію можуть захворіти рахітом. Тому здоровою дитина може стати, лише якщо вона з їжею отримує достатню кількість кальцію. Традиційними джерелами цього елементу є молочні продукти (молоко, сир), тому батьки неодмінно повинні включати їх у раціон своєї дитини.

Слід обмежувати пристрасті дитини до солодкого

Тим більше не слід виховувати її, використовуючи якісь смакові переваги маляти. Наявність солодких продуктів у раціоні маляти може викликати посилене бродіння їжі в травному тракті і згубно відіб’ється на здоров’ї дитини. Надмірне бродіння може повторно сприяти появі проносів, гастритів та алергій.

Здоров’я дітей також залежить від режиму харчування

Апетит приходить тоді, коли дитина встигла побігати, награтися. В цей час у травній системі починається підготовка до прийому їжі: активізуються шлункові ферменти, “запускається” моторика кишечника. Вигляд їжі та її запах повинні сприяти появі апетиту. Необхідно приділяти увагу культурі їжі, навколишньому оточенню. Тому в цьому питанні батьки повинні самі подумати, як краще організувати цей процес у кожному конкретному випадку, оскільки здорове харчування дитини вимагає індивідуального підходу.

Матеріал підготувала: Тетяна Міхєєва, асистент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини

Корисно знати