• Українська
Хто народжений стати лідером
Хто народжений стати лідером

Міжнародна група вчених виявила особливу послідовність ДНК, яка пов’язана з лідерськими якостями. На одну чверть варіації лідерські якості носять спадковий характер, повідомляє MEDdaily.

Вони сполучені з генотипом rs4950. Його вчені виявили в ході аналізу генетичних зразків приблизно чотирьох тисяч американців відповідно до їх даних про роботу та взаємовідносини. Існував чіткий зв’язок між rs4950 і тенденцією до демонстрації поведінки лідера.

Для оцінки такої поведінки, експерти спостерігали за людьми на роботі. Жан-Еммануель Де Неві з Університетського коледжу Лондона вважає, що людина стає лідером, коли генетика вдало поєднується з впливом зовнішнього середовища. У будь-якому випадку, комусь просто не дано вибитися і закріпитися на позиціях лідера. Хоча частково лідерські якості – навик, який можна напрацювати. Де Неві ще планує дослідити, як генотип взаємодіє із сторонніми факторами з точки зору лідерської поведінки.

Корисно знати