• Українська
  • English
Вступна кампанія в БДМУ
Вступна кампанія в БДМУ

Вступна кампанія в БДМУ

ВСТУП-2013. 8 липня відбулося засідання приймальної комісії Буковинського державного медичного університету під головуванням професора Тараса Бойчука, ректора університету. Також Тарас Миколайович поспілкувався з членами приймальної комісії, абітурієнтами, батьками.

“Станом на 6 липня абітурієнтами подано 1742 заяви. Приймальна комісія працює в злагодженому та оперативному режимі,” – повідомив під час засідання доцент Володимир Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії.

Як зазначив, Володимир Григорович, найбільшою популярністю користуються спеціальності “Лікувальна справа” – 707 заяв при ліцензованому обсязі 550, “Педіатрія” – 321 (ліцензований обсяг 100), “Медична психологія” – 62. Багато бажаючих навчатися на спеціальності “Стоматологія”, а саме 224 заяви при ліцензованому обсязі 100 осіб.

Не менш популярними серед вступників є спеціальності “Фармація” та “Сестринська справа” (ОКР “Молодший спеціаліст” та “Спеціаліст”).

Зауважимо також, що абітурієнти мають можливість вступати і на заочну форму навчання на спеціальність “Фармація” (ОКР “Молодший спеціаліст”, “Бакалавр” та “Спеціаліст”).

До слова, порівняно з минулим роком, за перший тиждень роботи Приймальної комісії, на 500 абітурієнтів більше подали заяви до Буковинського державного медичного університету. Всі абітурієнти, які вже подали заяви, можуть відслідковувати свій рейтинг в списках на сайті Інформаційного центру абітурієнта.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН