• Українська
Вступна кампанія в БДМУ

ВСТУП-2013. 8 липня відбулося засідання приймальної комісії Буковинського державного медичного університету під головуванням професора Тараса Бойчука, ректора університету. Також Тарас Миколайович поспілкувався з членами приймальної комісії, абітурієнтами, батьками.

“Станом на 6 липня абітурієнтами подано 1742 заяви. Приймальна комісія працює в злагодженому та оперативному режимі,” – повідомив під час засідання доцент Володимир Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії.

Як зазначив, Володимир Григорович, найбільшою популярністю користуються спеціальності “Лікувальна справа” – 707 заяв при ліцензованому обсязі 550, “Педіатрія” – 321 (ліцензований обсяг 100), “Медична психологія” – 62. Багато бажаючих навчатися на спеціальності “Стоматологія”, а саме 224 заяви при ліцензованому обсязі 100 осіб.

Не менш популярними серед вступників є спеціальності “Фармація” та “Сестринська справа” (ОКР “Молодший спеціаліст” та “Спеціаліст”).

Зауважимо також, що абітурієнти мають можливість вступати і на заочну форму навчання на спеціальність “Фармація” (ОКР “Молодший спеціаліст”, “Бакалавр” та “Спеціаліст”).

До слова, порівняно з минулим роком, за перший тиждень роботи Приймальної комісії, на 500 абітурієнтів більше подали заяви до Буковинського державного медичного університету. Всі абітурієнти, які вже подали заяви, можуть відслідковувати свій рейтинг в списках на сайті Інформаційного центру абітурієнта.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин