Студенти БДМУ отримали подяки Голови Чернівецької облдержадміністрації

15 листопада 2011 року відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня студента у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Студентів та викладачів вищих навчальних закладів зі святом привітав Михайло Папієв, голова облдержадміністрації. “Студенти – це люди, котрі мають особливий статус, менталітет, політичні уподобання та погляд на державу, в якій їм жити і працювати”, – відзначив Михайло Миколайович у вітальному слові.

Михайло Папієв побажав студентам по завершенню навчання отримати достойне місце роботи з гідною заробітною платою, міцного здоров’я, добра, благополуччя, віри у власні сили.

Також привітав студентів зі святом Т.М. Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету, який зауважив, що основною нагородою для будь-якого викладача є досягнення та перемоги його вихованців. Тарас Миколайович побажав студентству ставити перед собою високу мету та впевнено крокувати до неї.

Зі святом всіх присутніх привітали М.Й. Бауер, начальник Головного управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та Р.І. Петришин, перший проректор ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

Під час урочистостей відбулося нагородження кращих представників буковинського студентства. Подяку Голови Чернівецької обласної державної адміністрації отримали також і студенти Буковинського державного медичного університету: Христина Буренюк, Анастасія Мельничук, Марія Путря, Вероніка Раца, Олена Федорова.

На завершення урочистостей усі присутні мали змогу переглянути чудові мистецькі номери у виконання студентів вищих навчальних закладів Буковини. Від БДМУ привітали шановне зібрання Алла Бурик та Дмитро Ганкевич.