• Українська
Обери найкращий медичний університет
Обери найкращий медичний виш Буковини

Обери найкращий медичний університет

Абітурієнту. Сьогодні ми розкажемо про спеціальність «Стоматологія».

Дана спеціальність є достатньо популярною. Сьогодні молоді люди все частіше обирають цей вид професійної діяльності.

Стоматологічний факультет БДМУ

На стоматологічному факультеті сучасні навчальні та лекційні аудиторії з новим обладнанням провідних європейських та вітчизняних виробників – оснащення, що відповідає європейським стандартам надання стоматологічних послуг.

Читайте ще Декан стоматологічного факультету запрошує на навчання

БДМУ Фантомний клас

Колективи кафедр, поєднуючи виваженість досвіду та амбітність молоді, допоможуть Вам отримати потрібні професійні навички, вміння самостійно мислити і передбачати наслідки своїх дій, розумітися на секретах психологічних відносин з пацієнтами, розкриють особливості сучасної стоматології, як науки та професії.

Читайте ще Щиро дякую рідній alma mater за незабутні студентські роки

Department of paediatric dentistry

Для зручності вступників на Інформаційному центрі абітурієнта БДМУ розміщений Календар абітурієнта. Також на цьому ж сайті ви знайдете Перелік документів для вступу

Читайте ще Сучасні аспекти теоретичної та практичної стоматології