Доцентка кафедри психології та філософії Буковинського державного медичного університету Ніна Зорій взяла участь у культурно-просвітницькому форумі «Академічна доброчесність як складова корпоративної культури», який відбувся 4 грудня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Захід було організовано за ініціативи завідувачки кафедри філософії та культурології ЧНУ Ірини Горохолінської.
Форум об’єднав представників академічної спільноти – студентів, аспірантів, молодих учених і викладачів закладів вищої та фахової освіти Чернівців. Участь у заході взяли також студенти медико-психологічного факультету БДМУ спеціальності «Медична психологія».
Зі вступною доповіддю «Академічна доброчесність: від індивідуальної відповідальності до корпоративної культури» виступила Ірина Горохолінська, акцентувавши увагу на формуванні культури академічної доброчесності як основи якості освіти та довіри в академічному середовищі.
Доцентка Ніна Зорій представила доповідь «Дотримання принципів академічної доброчесності – головна умова забезпечення якості освіти», у якій проаналізувала міжнародний досвід упровадження принципів академічної доброчесності, нормативно-правову базу України та поділилася практиками реалізації цих норм у Буковинському державному медичному університеті. Зокрема, було представлено досвід організації міжнародних науково-практичних конференцій для студентів і молодих учених з питань академічної культури та доброчесності.
У межах форуму також виступили доцентка Альона Тичініна, аспірантка Юліана Віщак (ЧНУ) та доцентка кафедри БДМУ Світлана Наместюк з доповіддю «Академічна доброчесність як ключовий чинник формування якісної професійної мовної компетенції в міждисциплінарному вимірі».



















