Викладач БДМУ пройшла онлайн стажування в ISMA

Упродовж 10 березня по 10 квітня асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка Буковинського державного медичного університету, к. мед. н. Світлана Савка проходила науково-педагогічне стажування “Теорія і практика науково-педагогічних підходів в освіті” (Рига) (Scientific and pedagogical internship “Theory and practice of scientific and pedagogical approaches in education (Riga))”, м. Рига, Латвія.

Метою стажування було ознайомлення із системою вищої освіти Латвії, організацією навчального процесу та науково-дослідної роботи закладів вищої освіти, науковими проєктами та науковими виданнями у Вищій Школі Менеджменту Інформаційних систем (ISMA) (Riga, Latvia) за підтримки International Science Group.

Під час проходження стажування ознайомилася зі стратегічними підходами до дистанційного навчання – застосування досвіду ЄС (Strategic approach to remote learning – the application of the EU
experience; teacher: Jevgenija Dehtjare. Dr.oec, as.prof. Vice-Rector for Academic
Affairs).

Відповідно до програми стажування була присутня на лекціях, тренінгах, дискусіях, які проводили викладачі ISMA (Informacijas Sistemu Menedzment Augstskola). Отримала консультації щодо міждисциплінарного підходу до побудови освітніх програм (Interdisciplinary approach to the construction of educational programs; teacher: Viktoriia Riaschenko, Dr.oec., Prof. Head of Business
Administration study program).

Значну увагу під час проходження стажування було приділено освітнім проєктам та Європейському досвіду (Educational projects and European experience; teacher: Diana Zmicerevska, mg., Head of Project Department).

Отриманий під час проходження стажування досвід Вищої Школи Менеджменту Інформаційних систем (ISMA) може бути впроваджений під час проведення практичних занять зі студентами на кафедрі нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка Буковинського державного медичного університету, а також дозволить удосконалити інструменти дистанційного навчання.