Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Професійне свято медиків

Субота, 16 червня 2012 17:31

15 червня в палаці “Академічний” Буковинського державного медичного університету медична громада краю відсвяткувала своє професійне свято. З вітальними словами до представників охорони здоров’я Буковини звернулися керівники обласної та міської влади, які також вручили нагороди медичним працівникам.

Голова обласної державної адміністрації підкреслив, що в краї активно проводиться реформування медичної галузі, що, безумовно, дає змогу покращити якість медичного обслуговування населення. “Я маю сподівання, що цьогоріч нам вдасться отримати з державного бюджету 41 мільйон гривень та відкрити першу чергу обласного перинатального центру, Також я маю впевненість, що незабаром запрацює університетська клініка, що ми удвічі збільшимо кількість пунктів швидкої допомоги в регіоні. І в мене немає сумнівів, що відкриємо дитячу клінічну лікарню в Чернівцях з найсучаснішим обладнанням”, – сказав Михайло Папієв.

Від Буковинського державного медичного університету зі святом медичних працівників привітав Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який побажав усім присутнім професійних звершень, здоров’я та вручив грамоти БДМУ кращим представникам практичної охорони здоров’я краю.

Також на святі преміями, грамотами та подяками відзначено 10 працівників університету.

Для всіх присутніх чудові мистецькі музичні номери підготували студенти БДМУ – вихованці студій палацу “Академічний”: Жанна Величук, Алла Бурик, Анастасія Чинякова, Юлія Білоока, Катерина Фрунза, Юліана Тимчук, Мирослав Динилишин, Дмитро Ганкевич, Федір Костенко та Роман Хитик. Незмінними ведучими свята були Леся Зюбак та Андрій Чиняков.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 708 разів Останнє редагування П'ятниця, 29 червня 2012 01:45