Буковинський державний медичний університет

  • Українська
  • English
Проблеми коморбідності в кардіології
Проблеми коморбідності в кардіології

Проблеми коморбідності в кардіології

У Чернівцях 6-7 листопада було проведено Українську кардіологічну школу, організовану завдяки співпраці ННЦ «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска»,

Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова та Буковинського державного медичного університету. Цього року на Буковині виступила ціла плеяда видатних та знаних в Україні і поза її межами вчених-кардіологів: завідувач відділу атеросклерозу та хронічної ішемічної хвороби серця проф. М.І. Лутай, завідувач відділу симптоматичних гіпертензій проф. Ю.М. Сіренко, завідувач відділу інфаркту міокарда та відновлювального лікування проф. В.О. Шумаков, завідувач відділу артеріальної гіпертензії проф. Є.П. Свіщенко, старший науковий співробітник відділу реанімації та інтенсивної терапії д.мед.н О.І. Іркін, завідувач відділу дисліпідемій проф. О.І. Мітченко, завідувач відділу аритмій серця проф. О.С. Сичов, головний кардіолог України проф. М.Ю. Соколов, чл.-кор. НАН України проф. А.В. Руденко та завідувач кафедри внутрішньої медицини ФР та СМ БДМУ проф. В.К. Тащук.

З привітанням до учасників виступили директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА проф. О.А. Андрієць, яка підкреслила всебічну зацікавленість медиків краю у проведенні освітніх заходів за участю провідних спеціалістів України. Зі словами вітання від президента Асоціації кардіологів України та директора Інституту кардіології ім. Академіка М.Д. Стражеска, академіка НАН України, професора В.М. Коваленка виступили модератори Української кардіологічної школи проф. Є.П. Свіщенко та проф. О.І. Мітченко, які підкреслили, що безпосередній науково-практичний контакт з лікарями регіонів України вже 12 років доводить свою корисність та практичність.

Загалом, у виступах вчених, які є лідерами в державі з різних напрямків у кардіології, прозвучали новітні підходи до діагностики, класифікації, лікування, реабілітації та практичні рекомендації з основних серцево-судинних захворювань. Доповідачі будували свої виступи у вигляді діалогу та дискусії з присутніми у залі лікарями. По закінченню доповідей були дані відповіді на поставлені запитання та доповнені уточненнями деякі моменти доповідей.

Сумісне проведення таких заходів Буковинським державним медичним університетом, Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА та ННЦ «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» НАМН України з залученням провідних фахівців в державі без сумніву буде сприяти покращенню рівня надання медичної допомоги населенню області. 

ПРИВАТБАНК

Отримувач платежу
Мельничук Олександр Миколайович
Картка
4731 1856 3202 3484
IBAN:
UA593052990262086400936203888
Рахунок отримувача:
262086400936203888
Приват24 – https://www.privat24.ua/send/a1v11

МОНОБАНК

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7xFpdiBGs
💳Номер картки банки
5375 4112 0409 0778

Корисно знати