• Українська
  • English
Спортивні досягнення студентів БДМУ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Спортивні досягнення студентів БДМУ

Спортивні досягнення студентів БДМУ

Рік повільно, але неухильно добігає кінця, а в цей час прийнято оглядатися на прожиті місяці,

аналізувати свої результати. Безперечно, студентам Буковинського державного університету є чим пишатися і до чого прагнути на фаховій ниві, але сьогодні хотілося б згадати досягнення майбутніх медиків на спортивних аренах.

Минулий рік виявився дуже щедрим на спортивні нагороди. Титул чемпіона світу з TANG SO DOO- карате здобув у Лісабоні (Португалія) студент медичного факультету №2 Пую Іван. Так само достойно виступала цього року ще одна представниця цього виду спорту – студентка стоматологічного факультету Савчук Альона. Вона принесла у скарбничку університету титул чемпіонки України з з карате WKF, стала призером чемпіонату Європи, кількох престижних турнірів у Хорватії та Словенії.

На вищий щабель чемпіонату України з екстремального спортивного орієнтування (рогейну) піднялася команда БДМУ у складі Оробець Антоніни (коледж БДМУ) та Голуб Анастасії (медичний факультет №2.

Не менш успішно виступила цього року студентка стоматологічного факультету Ігнатюк Анастасія, яка стала бронзовим призером двох найбільш важливих в Україні студентських змагань: Чемпіонату України та Універсіади України зі стрільби з луку.

Двічі тріумфувала в цьому році студентка коледжу БДМУ Рихлицька Анастасія, яка перемогла у двох етапах чемпіонату України з боулінгу, та здобула титул абсолютної чемпіонки України у своїй віковій категорії.

Естафету перемог підхопили наші «стронгмени» Васильєв Олег (медичний факультет №1) та Крижемінський Вадим (медичний факультет №2) , які на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу виконали норматив майстра спорту, а Олег Васильєв здобув срібну нагороду змагань.

Дуже потужно виступали також представники ігрових видів спорту. Блискучою перемогою завершився виступ наших футболістів на міжнародному турнірі у Кишиневі (Молдова). Дівчата-волейболістки святкували перемогу у міжнародному турнірі. Всі команди БДМУ з ігрових видів спорту беруть участь у змаганнях професійних ліг нашої області.

Успіхи студентів на спортивних аренах підкріплювали своїми перемогами і викладачі БДМУ. Старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Пасько Тетяна Василівна у складі команди вищої ліги «Ніка-Полтава» цього року стала Чемпіонкою України з футзалу серед жінок, а також здобула титул Чемпіонки Ліги Чемпіонів України з футзалу та міні-футзалу.

Ми пишаємося здобутками керівника фізичного виховання коледжу БДМУ, титулованого легкоатлета Ібрагімова Еміля Юсировича, члена національної збірної України з легкої атлетики, учасника Чемпіонату світу з легкоатлетичних естафет (Багами), який у цьому році здобув два срібла на чемпіонаті України та бронзу на командному  чемпіонаті України з легкої атлетики.

Корисно знати