Буковинський державний медичний університет

  • Українська
  • English

Навчально-наукова лабораторія

Проблемна науково-дослідна лабораторія створена за наказом ректора БДМУ №14-0 від 26.12.2016р. (зміна назви на «Навчально-наукова лабораторія» від 26.12.2017).

Лабораторія володіє свідоцтвом про підтвердження технічної компетентності з правом на проведення імунологічних та біохімічних досліджень та відповідає критеріям атестації й атестована на право проведення вимірювань у сфері законодавчо регульованої метрології.

Персонал лабораторії складається із висококваліфікованих лікарів та наукових співробітників, оснащена сучасними автоматичними аналізаторами, які підтвердили свою високу точність та безумовну якість проведення вимірювань в багатьох діагностичних лабораторіях світу.

Адреса – Чорноморська, 15А , 17А

Лабораторія має право проводити: загальноклінічні, біохімічні, цитологічні, алергологічні, онкологічні, гормональні, генетичні – ПЛР-діагностика, імуногістохімічні дослідження.

07
06
05
04
03
02
01

Персонал лабораторії:

Навчук Ігор Васильович – В.о. завідувача навчально-наукової лабораторії., доцент лікар – анастезіолог

Вакула Оксана Василівна – провідний фахівець, лікар – лаборант, клініцист

Данилюк Марина Дмитрівна – провідний фахівець, лікар – лаборант гістолог, генетик

Манільчук Марина Володимирівна – провідний фахівець, інженер-лаборант, генетик

Мельник Ірина Вікторівна – провідний фахівець, інженер-лаборант, біохімік

Гасюк Лідія Степанівна – лаборант

Контакти

Навчук Ігор Васильович – В.о. завідувача навчально-наукової лабораторії., доцент лікар – 0502708386

Вакула Оксана Василівна – провідний фахівець, лікар – лаборант, клініцист – 0505913440

Данилюк Марина Дмитрівна – провідний фахівець, лікар – лаборант, гістолог, генетик

Манільчук Марина Володимирівна – провідний фахівець, інженер-лаборант  генетик – 0973585736

Мельник Ірина Вікторівна – провідний фахівець, інженер-лаборант  біохімік – 0964091406

Гасюк Лідія Степанівна – лаборант – 0502710354

 

Обладнання

Accent 200

Maglumi 1000

Автоматичний аналізатор електролітник SINO 005

 

Abacus 3CT (DIATRON MI PLC, Угорщина) являє собою повністю автоматизований високоякісний гематологічний аналізатор для in vitro діагностики в клінічних лабораторіях. Він забезпечує точне і достовірне 3-складове диференціальне вимірювання WBC з використанням технології вимірювання імпедансу.

Аналізотор Abacus 3CT використовує метод імпедансу для вимірювання концентрації лейкоцитів (WBC), еритроцитів (RBC) і тромбоцитів (PLT). Вимірювання вмісту червоних кров’яних клітин гемоглобіну (HGB) здійснюється за допомогою фотометричної вимірювальної техніки. 3-складова лейкоцитарна диференціація (LIM%? MID%, GRA%) здійснюється за допомогою диференціального лізуючого реагенту. Для контролю якості використовуються контрольні матеріали іноземного виробництва.

4-канальний напівавтоматичний коагулометр Diagon Coag4D (Diagon Ltd, Угорщина) – це прилад in vitro діагностики для використання в клінічних лабораторіях персоналом, що має кваліфікацію для лабораторної діагностики. Аналізатор Coag4D застосовується для визначення наступних параметрів:

Тести на згортання:

Скринінгові тести – протромбіновий час (ПТ), активований частковий тромбоплстиновий час (АЧТЧ), фібриноген, тромбопластиновий час (ТЧ);
Фактори – (II, V, VII, X, VIII, IX, XI, XII);
Хромогенні – (АТІІ, протеїн С, плазміноген);
Турбідіметричний тест
Д-Димер

Для контролю якості використовуються контрольні матеріали іноземного виробництва.

 

Сечовий аналізатор URITEX 300 (Cormay, Польща) – це відбивальний фотометр. Смужка освітлена білим світлом, а відбите світло від смуги виявляється датчиком. Сигнали RGB у цифровому форматі, і це зображення із цифрами інтерпретується процесором. Саморегульований аналізатор зображень SW розташовує смужку та доріжки, і на основі цих кольорів визначається значення параметрів. Тест-смужки сечі спрощують лабораторну діагностику.

Автомат для гістологічної обробки тканин карусельного типу STP-120 пропонує ряд можливостей програмування для фіксації, дегідратації, ущільнення гістологічних фрагментів за допомогою реактивів та парафіну. Система управління дозволяє запрограмувати до 10 різних процесів.

Модуль для заливки HistoStar, Thermo – прилад являє собою систему для заливки зразків тканин в лабораторних умовах. Станція заливки містить відсік для зберігання базових форм, резервуар для парафіну, ємність для зберігання тканин та спеціальний прилад для розливання парафіну.

Мікротом ротаційний HM 325 – високоефективний прилад, який використовується для виготовлення парафінових зрізів. Система складається із спеціального тримача одноразових лез з вбудованою передавальною доріжкою та водяною банею

PT Module прилад для проведення високотемпературної обробки препаратів, для демаскування та депарафінізації антигенів. Режим для нагріву підтримує температуру розчину від 30о до 95о, запобігає закіпанню розчину в резервуарах.

Актуальні новини

Співпраця з реабілітаційними центрами: нові можливості для практичної підготовки студентів БДМУ

 Реабілітація дітей – це не лише шлях до фізичного одужання, а й міст до повноцінного життя, наповненого радістю, розвитком і вірою в себе. Саме тому […]

У БДМУ розпочато тренінговий курс цифрової майстерності для викладачів

29 квітня стартувала перша сесія тренінгового курсу для викладачів БДМУ «Професійна майстерність викладача: цифрова педагогіка» у рамках проекту UkraineDigiTrans «Digital Transformation for Medical Education in […]

Студенти БДМУ взяли участь в інтенсиві «Лідерство в медичній освіті» від UHC

 14-16 квітня на базі Києво-Могилянської академії завдяки організації Українського центру охорони здоров’я та Україно-швейцарського проєкту було проведено інтенсив для 19-х студентів з 7 областей України! […]