розпочав свою роботу з клінічного воркшопу «Сучасні аспекти діагностики та лікування посттравматичних стресових розладів», який провела Ольга ЮРЦЕНЮК, д.мед.н, професор закладу вищої освіти кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології імені С.М. Савенка БДМУ.
Про застосування штучного інтелекту в створенні ліків розповів професор Driss CHERQAOUI з міста Маракеш (Марокко) під час лекції на тему: «Computer-aided drug design methods and applications».
Подальші події – це захоплюючі лекції з різних напрямків медицини: «Spinal cord stimulation: an old / new therapy» від доктора Georgios MATIS з Кельну (Німеччина); «Sexual and reproductive health in young people» від докторки Corina ILIADI-TULBURE з Кишенева (Молдова) та «Prevention of autoinflammation by resident regulatory T-cells» від доктора Payam ZARIN з Торонто (Канада).
Сповнена натхнення лекція «From PhD Candidate to Global Changemaker: The Inspiring Story of a Volunteer Coordinator and Ukraine Relief Founder» від Liana SHVACHIY з Гетінгена (Німеччина).
Педіатрія була представлена клінічним воркшопом «Оцінка фізичного розвитку в дітей із різними формами затримки зросту», який провела Мар’яна РИЗНИЧУК, к.мед.н., доцент закладу вищої освіти кафедри педіатрії та медичної генетики БДМУ.
Наприкінці робочого дня учасники конгресу провели віртуальну зустріч на платформі Kumospace, де обмінялися враженнями від роботи конгресу та цікавими, прогресивними ідеями!