• Українська
  • English
Захищаємо тих, хто захищає нас!

Захищаємо тих, хто захищає нас!

Саме під такою назвою триває челендж упродовж усього часу повномасштабного вторгнення – студенти та викладачі БДМУ не перестають плести маскувальні сітки та костюми в палаці Академічний.

Зі словами вдячності до наших Захисників та Захисниць студенти медичного факультету №1 впродовж навчального року, у вільний від навчання час, разом зі своїми кураторами долучаються до плетіння маскувальних сіток, адже завдячуючи нашим воїнам маємо змогу жити на своїй землі, працювати та навчатися.

Фото 13
Фото 12
Фото 10
Фото 9
Фото 8
Фото 7
Фото 6
Фото 5
Фото 4
Фото 3 (1)
Фото 2 (1)
Фото 1

Сьогодні Україна переживає найважчі часи своєї історії, і обов’язок кожного з нас – кожного свідомого громадянина, прокидаючись вранці, запитувати себе: «Що я зроблю сьогодні для перемоги, чим можу допомогти своїй державі, своєму народові…?».

І як показує практика навіть найменша волонтерська справа перетворюється у сотні метрів маскувальних сіток, у тисячі дронів, у незліченну кількість медикаментів, автівок, продуктів, одягу, генераторів і так можна перечислювати до безкінечності.

Ми всі вже зрозуміли, що наша сила у єднанні, що ми непереможні, коли єдині. Тому і надалі маємо консолідувати зусилля аж до такої омріяної і бажаної Перемоги України. А цю Перемогу нам здобудуть наші воїни – наші Захисники та Захисниці. Тому продовжуємо працювати, допомагати і волонтерити.

 Слава Україні!

Слава її Героям!

 

 

Корисно знати