Білик І.І.

Попович А.І.

Студенти БДМУ провели Великодню благодійну акцію в Магалі

Вівторок, 10 квітня 2018 11:45

Напередодні Великодня студенти БДМУ, куратори, керівники та учасники мистецьких студій палацу «Академічний» відвідали Магальський дитячий будинок-інтернат.

Майбутні лікарі підготували багато подарунків для хлопців, які живуть в інтернаті, а також святкову програму. «Любов та небайдужість рятують від відчаю та жорстокості,» – розповідає Марина Коротчук, студентка 6 курсу медичного факультету №1, ідейний організатор акції.

Пісні, танці, ігри, посмішки, позитивні емоції переповнювали кожного. Особливі діти на декілька годин відчули себе потрібними та щасливими. А студенти ще раз переконались, що добро та розуміння творять дива.

Приємно зазначити, що купівля смачних та дуже необхідних речей стала можлива завдяки об’єднанню багатьох щирих людей – художнього керівника палацу «Академічний» Головко Валентини, хормейстера Дяченко Тетяни, головного куратора медичного факультету №1 Оліник Оксани, студентів університету та їх кураторів: 1 група 1 курсу (куратор Чорненька Жанетта, доцент кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров‘я); 4 група 1 курсу (куратор Власик Любов, асистент кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров‘я); 7 група 1 курсу (куратор Потапова Лідія, старший викладач кафедри суспільних наук та українознавства); 1 група 2 курсу (куратор Букач Ольга,

Окрема подяка громаді Української біблійної церкви м. Портланд (США), яка також долучилися до студентської благодійної акції.

асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб); 6 група 2 курсу (куратор Гараздюк Іван, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб); 29 група 2 курсу (куратор Єременчук Інга, асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології); 32 група 2 курсу (куратор Бродовська Надія, асистент кафедри дерматовенерології); 1 група 3 курсу (куратор Навчук Галина, доцент кафедри суспільних наук та українознавства); 7 група 3 курсу (куратор Квасницька Ольга, доцент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти); 28 група 3 курсу (куратор Лазарук Олександр, асистент кафедри патологічної анатомії); 1 група 4 курсу (куратор Васюк Валентина, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб); 4 група 4 курсу (куратор Гулей Лілія, асистент кафедри дерматовенерології); 5 група 4 курсу (куратор Попелюк Наталія, доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини); 10 група 4 курсу (куратор Яковець Кароліна, доцент кафедри дитячої хірургії та отоларингології); 12 група 4 курсу (куратор Блажіна Ірина, асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка); 15 група 4 курсу (куратор Рак Лілія, доцент кафедри акушерства та гінекології); 21 група 6 курсу, а також студентський деканат медичного факультету № 1.

Разом ми можемо багато. Є люди, яким потрібна наша увага.

Прочитано 456 разів Останнє редагування Середа, 11 квітня 2018 12:14