25 квітня

Малик Ю.Ю.

Всесвітній день меланоми в БДМУ

Четвер, 20 квітня 2017 20:22

У рамках Всесвітнього Дня меланоми 13 квітня проведено заходи з нагоди Всеукраїнського Дня меланоми.

Відповідні заходи у всеукраїнському масштабі проводяться щорічно з 2009 року згідно з Протоколом приєднання України до Всесвітньої програми “Євромеланома”, учасниками якої є понад 20 європейських країн.

З нагоди Всеукраїнського Дня меланоми співробітники кафедри дерматовенерології ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет” провели низку заходів, зокрема “День відкритих дверей для населення” з метою обстеження на наявність ознак меланоми та інших злоякісних новоутворень шкіри, всього оглянуто 47 мешканців міста й області, з них 29 осіб обстежено дерматоскопічно асистентом кафедри, к.мед.н. Шуленіною О.В.

Викладачами кафедри дерматовенерології зроблено тематичні повідомлення щодо актуальних питань меланоми та меланоцитарних невусів на практичних заняттях зі студентами 4 курсу медичних факультетів (проф. Денисенко О.І., доц. Перепічка М.П., доц. Гаєвська М.Ю., асистент, к.мед.н. Карвацька Ю.П., асистент Бродовська Н.Б.).

У рамках заходу прочитано тематичну лекцію “Преканкрози. Меланоцитарні невуси. Меланома шкіри” для лікарів-слухачів циклу спеціалізації “Дерматовенерологія” (зав.кафедри, проф. Денисенко О.І.).

З нагоди “Всеукраїнського Дня меланоми” на засіданні студентського наукового гуртка кафедри дерматовенерології зроблено тематичний виступ на тему “Меланома шкіри”з обговоренням актуальних питань діагностики, клініки та лікування меланоми шкіри (доц. Перепічка М.П.).

Відеорепортаж ТРК «Чернівецький промінь»