300 років від Дня народження Дені Дідро

ОСОБИСТІСТЬ. 5 жовтня 2013 року – 300 років від дня народження Дені Дідро – видатного філософа, письменника й теоретика мистецтва, засновника енциклопедизму. Варто зазначити, що основні філософські ідеї Дені Дідро (передовсім еволюція природи та естетична концепція “прекрасного”) постають важливим світоглядним орієнтиром для майбутніх медичних та фармацевтичних фахівців.

Співробітники кафедри суспільних наук та українознавства (професор Микола Сидоренко, доцент Володимир Троянський, викладачі Богдана Манчул та Ігор Скакун) на лекційних та семінарських заняттях з філософії ознайомили студентів ІІ курсу медичних №2 та №3, стоматологічного та фармацевтичного факультетів з основними біографічними віхами життя Д.Дідро та його творчим і науковим доробком. Студенти І курсу медичного факультету №1 мали можливість ознайомитися з життєвим та творчим шляхом видатного французького мислителя на кураторських заняттях.