• Українська
  • English
Як правильно вживати м’ясо, або профілактика трихінельозу
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
або профілактика трихінельозу

Як правильно вживати м’ясо, або профілактика трихінельозу

Трихінельоз – гостре інвазійне захворювання, біогельмінтоз спричиняється трихінелами, супроводжується лихоманкою та алергічними проявами.

 

Даний гельмінт паразитує в організмі диких тварин (кабани, борсуки, ведмеді, лисиці, вовки), гризунів та домашніх тварин (переважно свиней). Основним джерелом зараження для людини є свині. Хвороба часто реєструється у регіонах із розвиненим свинарством, широким вживанням людьми свинячого м’яса.

Людина заражається при вживанні недостатньо термічно обробленої свинини або зараженого м’яса диких тварин.

Синантропні осередки трихінельозу зареєстровані в правобережних областях України, поодинокі випадки реєструються і в інших областях України. Так на території України найбільше випадків трихінельозної інвазії серед свиней зареєстровано в 1997 р. (421 випадок).

Інкапсульовані личинки трихінел тривалий час можуть зберігатися в трупах загиблих тварин. Хвора людина для оточуючих небезпеки не становить. Трихінельоз зустрічається на всіх континентах, крім Австралії. З 1986 по 2009 рр. виявлено 65818 випадків захворювання, з них 42 – смертельних.

Останній спалах цієї хвороби на Буковині виявлений в 2011р. в Кельменецькому районі, коли захворіла сім’я із 3-ох осіб після вживання свинини купленої на ринку. У серпні 2016 р. зареєстровано спалах трихінельозної інфекції у м. Кривому Розі. Причиною спалаху стало вживання в їжу свіжого сала із м’ясним прошарком, яке було куплено на одному з ринків міста.

Клінічні прояви.

Інкубаційний період в середньому 10-25 діб, чим коротший інкубаційний період, тим тяжче перебігає захворювання. Початок хвороби гострий, починає турбувати головний біль, загальна слабкість, підвищується температура тіла до високих цифр, тривалістю від одного дня до 2-ох тижнів, турбує біль в м’язах: шиї, міжреберних, жувальних, литкових, спини, виникає набряк повік, одутлість обличчя, ознаки кон’юнктивіту, алергічний висип. Клінічні прояви утримуються упродовж 1-3 тижнів.

За тяжкого перебігу хвороби виникають різноманітні ускладнення: міокардит, пневмонія, рідше – менінгоенцефаліт, ураження печінки, нирок, які можуть призводити до летальних наслідків.

Як запобігти зараженню на трихінельоз?

Не купувати м’ясо та м’ясопродукти на «стихійних» ринках

Слід купувати м’ясо та м’ясні продукти перевірені ветеринарно-санітарною експертизою.

Необхідно споживати м’ясо добре просмаженим або провареним. Термічна обробка м’яса проводиться упродовж 2,5-3 години.

При перших ознаках захворювання негайно звернутися до лікаря за медичною допомогою.

Бережіть своє здоров’я.

Матеріал підготували асистенти кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Н.А. Богачик, Я.В. Венгловська

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН