Представники БДМУ – асистент кафедри мікробіології та вірусології
Попович Валентина Богданівна, студентка 8 групи 3 курсу медичного факультету № 1 Книш Іоанна та студент 52 групи 3 курсу медичного факультету № 3 Навадіа Дхрув – взяли участь у науково-практичному семінарі «Соціальні комунікації як важливий елемент розвитку сучасних україно-румунських відносин». Науково-практичний семінар відбувся на базі Центру румунських студій Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за підтримки Інституту демократизації та розвитку.
Соціальна комунікація (англ. social communication) – обмін між людьми або іншими соціальними суб’єктами цілісними знаковими повідомленнями, у яких відображені інформація, знання, ідеї, емоції. Обмін обумовлений цілим рядом соціально значимих оцінок, конкретних ситуацій, комунікативних сфер і норм спілкування, прийнятих у даному суспільстві.
Соціальне спілкування є на сьогодні найбільш організованим і технологічно обумовленим видом комунікації. Воно піднімається до рівня діяльності, спрямованої на встановлення та підтримання соціального зв’язку в суспільстві,, На основі соціального спілкування утворюється професійно- виробнича діяльність, метою якої стає саме соціальне спілкування як продукт діяльності, розробляються різні види соціального спілкування, що й отримує назву соціальні комунікації.
Комунікативний процес являє собою необхідну передумову становлення, розвитку і функціонування всіх соціальних систем, тому що саме він забезпечує зв’язок між людьми та їхніми спільнотами, робить можливою зв’язок між поколіннями, накопичення і передачу соціального досвіду, його збагачення, поділ праці та обмін його продуктами, організацію спільної діяльності, трансляцію культури.