Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

8 листопада
Єрмійчук Л.П.
Більцан О.В.
Мочернюк М.І.

9 листопада

Пасько Т.В.

10 листопада
Білецький С.В.
Рабська Т.М.

11 листопада
Козик О.В.
Одоржоховська О.І.

12 листопада
Лехкун Г.В.
Телеки М.М.

13 листопада
Григор'єва Н.П.
Косуба Р.Б.

14 листопада
Беженар М.М.
Гнатюк М.Г.
Гринько Н.В.
Леонтій Т.О.
Павлуник І.І.
Ференчук Є.О.

15 листопада
Безарова Г.І.
Гаєвська М.Ю.
Демкович В.В.
Маринчина І.М.
Шаповалов В.П.

16 листопада
Антофійчук М.П.
Хухліна О.С.
Чапара М.І.

17 листопада
Лаврова О.М.
Сидорчук Р.І.

18 листопада
Васюк В.Л.
Жуковська А.О.
Самойленко С.В.

19 листопада
Пашковський В.М.
Савка С.Д.
Урсарюк М.В.
Чернюх О.Г.

20 листопада
Білов М.Є.
Багажевська В.О.
Владиченко К.А.
Кондратенко С.І.
Никоряк Т.В.
Панченко Ю.В.

21 листопада
Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

В БДМУ пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії

Середа, 12 квітня 2017 12:10

Впродовж 6-7 квітня на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії.

Участь в олімпіаді взяли 37 студентів з 14 вищих навчальних закладів України.

Для учасників були розроблені конкурсні завдання, які складалися з теоретичної та практичної частин. Теоретична частина вміщувала: «Тестування», «Опис макрофотографій, рисунків, рентгензнімків та знімків комп’ютерного томографа», «Хірургічний шов», практична частина – «Хірургічні інструменти», «Зав’язування вузлів», «Кишковий шов».

Під час урочистого закриття Голова оргкомітету олімпіади, професор Тарас Бойчук – ректор БДМУ вручив Дипломи переможцям, а також відзначив високий рівень підготовки всіх конкурсантів.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії:

І місце – Лепетенко Юлія (Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова);

ІІ місце – Комар Тетяна (ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет”);

ІІІ місце – Завійський Всеволод (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця) та Мазур Віктор (ВДНЗ “Українська медична стоматологічна академія”).

В рамках проведення олімпіади для студентів-учасників підготували культурну програму: екскурсію містом Чернівці, конкурсанти побували в Історико-медичному музеї БДМУ та в Чернівецькому національному університеті імені Ю.Федьковича.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://www.bsmu.edu.ua/uk/news/events/5683-vseukrainska-studentska-olimpiada#sigProGalleria2d395ca6db
Прочитано 602 разів