10 січня

Зав'янський Л.Ю.
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

В БДМУ пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії

Середа, 12 квітня 2017 12:10

Впродовж 6-7 квітня на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії.

Участь в олімпіаді взяли 37 студентів з 14 вищих навчальних закладів України.

Для учасників були розроблені конкурсні завдання, які складалися з теоретичної та практичної частин. Теоретична частина вміщувала: «Тестування», «Опис макрофотографій, рисунків, рентгензнімків та знімків комп’ютерного томографа», «Хірургічний шов», практична частина – «Хірургічні інструменти», «Зав’язування вузлів», «Кишковий шов».

Під час урочистого закриття Голова оргкомітету олімпіади, професор Тарас Бойчук – ректор БДМУ вручив Дипломи переможцям, а також відзначив високий рівень підготовки всіх конкурсантів.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії:

І місце – Лепетенко Юлія (Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова);

ІІ місце – Комар Тетяна (ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет”);

ІІІ місце – Завійський Всеволод (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця) та Мазур Віктор (ВДНЗ “Українська медична стоматологічна академія”).

В рамках проведення олімпіади для студентів-учасників підготували культурну програму: екскурсію містом Чернівці, конкурсанти побували в Історико-медичному музеї БДМУ та в Чернівецькому національному університеті імені Ю.Федьковича.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: