• Українська
  • English

Для організації навчання лікарів у докторантурі та аспірантурі, а також іноземних громадян у клінічній ординатурі в університеті функціонує відділ докторантури, аспірантури та клінічної ординатури, який є самостійним структурним підрозділом БДМУ і підпорядковується ректору та проректору з наукової роботи.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, Порядком підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах) затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 261 зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів від 03 квітня 2019 року № 283 та Положенням про клінічну ординатуру від 29.01.1998 року №12, Статутом університету, наказами ректора університету та Положенням про відділ.

В університеті створена система відбору перспективної молоді для навчання в аспірантурі та перебування в докторантурі. Щорічно розробляється і затверджується перспективний план підготовки науково-педагогічних кадрів відповідно до реальних потреб навчального закладу.

Панасенко Надія Віссаріонівна

Завідувач відділу докторантури, аспірантури та клінічної ординатури

Кандидат хімічних наук


Профіль

Сушій Галина Василівна

Провідний фахівець


Профіль

Актуальні новини

День фізичної культури і спорту в БДМУ

На початку вересня, вже традиційно в спорткомплексі Буковинського державного медичного університету викладачами кафедри медицини катастроф та військової медицини, за підтримки профспілкового комітету та спортклубу «Медик» […]

БДМУ співпрацюватиме з Університетом Катанії (Італія).

Під час робочого візиту у межах проєкту Safemed+ делегація Буковинського державного медичного університету зустрілася із керівництвом Катанійського університету.

Ректорат БДМУ

19 вересня відбулося засідання ректорату БДМУ.