• Українська
  • English

Для організації навчання лікарів у докторантурі та аспірантурі, а також іноземних громадян у клінічній ординатурі в університеті функціонує відділ докторантури, аспірантури та клінічної ординатури, який є самостійним структурним підрозділом БДМУ і підпорядковується ректору та проректору з наукової роботи.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, Порядком підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах) затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 261 зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів від 03 квітня 2019 року № 283 та Положенням про клінічну ординатуру від 29.01.1998 року №12, Статутом університету, наказами ректора університету та Положенням про відділ.

В університеті створена система відбору перспективної молоді для навчання в аспірантурі та перебування в докторантурі. Щорічно розробляється і затверджується перспективний план підготовки науково-педагогічних кадрів відповідно до реальних потреб навчального закладу.

Булик Роман Євгенович

Завідувач відділу докторантури, аспірантури та клінічної ординатури

Доктор медичних наук, професор


Профіль

Сушій Галина Василівна

Провідний фахівець


Профіль

Актуальні новини

Вступна кампанія до фахового коледжу БДМУ

Сьогодні завершується прийом документів до фахового коледжу БДМУ за спеціальностями «Фармація» та «Медсестринство» на базі 9-го класу. Приймальна комісія сьогодні приймає документи до 18 години […]

Вступна кампанія в БДМУ триває

Наразі в Буковинському державному медичному університеті триває вступна кампанія.

Викладач БДМУ – Суддя міжнародної категорії

Впродовж 1-31 червня Міжнародна Федерація Настільного тенісу (ITTF) проводила он-лайн іспит на отримання кваліфікації «Суддя міжнародної категорії» (International Umpire (IU)) з настільного тенісу. 27 червня […]