• Українська
  • English

Для організації навчання лікарів у докторантурі та аспірантурі, а також іноземних громадян у клінічній ординатурі в університеті функціонує відділ докторантури, аспірантури та клінічної ординатури, який є самостійним структурним підрозділом БДМУ і підпорядковується ректору та проректору з наукової роботи.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, Порядком підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах) затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 261 зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів від 03 квітня 2019 року № 283 та Положенням про клінічну ординатуру від 29.01.1998 року №12, Статутом університету, наказами ректора університету та Положенням про відділ.

В університеті створена система відбору перспективної молоді для навчання в аспірантурі та перебування в докторантурі. Щорічно розробляється і затверджується перспективний план підготовки науково-педагогічних кадрів відповідно до реальних потреб навчального закладу.

Панасенко Надія Віссаріонівна

Завідувач відділу докторантури, аспірантури та клінічної ординатури

Кандидат хімічних наук


Профіль

Сушій Галина Василівна

Провідний фахівець


Профіль

Актуальні новини

 Лабораторія абітурієнта. Випуск 3

Представляємо третій випуск медіа проєкту «Лабораторія абітурієнта БДМУ», куди завітала Андріана Продан, учениця 11 класу ліцею 12 «Ювілейний».

Європейський шлях України: історія та сучасність.

Саме така нова дисципліна включена до навчального плану здобувачів освіти Буковинського державного медичного університету

Новий формат співпраці з роботодавцями запроваджено в БДМУ

15 березня за ініціативи в.о. ректора закладу вищої освіти Оксани Андрієць розпочато проєкт «Зустріч з роботодавцем», який передбачає відкриті зустрічі студентів випускних курсів університету з […]

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН