День покровительки всіх студентів

ТЕТЯНИН ДЕНЬ. За церковним календарем сьогодні – 25 січня – Тетянин день, день святої великомучениці Тетяни, що поклала життя своє на алтар служіння людям. Великомучениця Татіана – заступниця, берегиня, покровителька молоді й студентства.

Так склалося, що спочатку почали відзначати День Тетяни – покровительки всіх студентів – студенти Московського університету з 1755 року, а потім цей “неофіційний день студентів” розповсюдився в інші країни.

Шановні студенти Буковинського державного медичного університету, від імені ректорату щиро вітаємо вас із сьогоднішнім святом, бажаємо успішного навчання, наукових, спортивних та мистецьких здобутків і, безперечно, насиченого та незабутнього студентського життя. Також вітаємо з Днем Ангела всіх Тетян.