7 листопада – міжнародний день медичного фізика

У 2013 році Міжнародна організація з медичної фізики (International Organization of Medical Physics, IOMP) ініціювала свято приурочене до дня народження видатної жінки, дворазового лауреата Нобелівської премії, «матері» науки про радіоактивність та ядерної фізики – Марії Складовської-Кюрі. Сьогодні ці знання лежать в основі медичного напрямку – ядерна медицина. Це ще один із напрямків, який об’єднав фізику і медицину на шляху до перемоги над захворюваннями.

Своє перше знайомство із медичною фізикою майбутні фахівці медичних напрямків розпочинають на кафедрі біологічної фізики та медичної інформатики нашого університету. Саме в цей період формуються, в тому числі й основи радіології та інших суміжних напрямків. У 2016 році кафедрою для висвітлення та популяризації новітніх досягнень у галузі медичної та біологічної фізики, медичної інформатики та техніки була заснована науково-популярна газета «Медична фізика, техніка та інформатика». Вже шість років поспіль газета  регулярно знайомить своїх читачів із новинами галузі.

Ознайомитися з матеріалами газети можна тут:

Щиро вітаємо всіх медичних фізиків з професійним святом!

Бажаємо успіхів на ниві служіння людям!