Обери майбутню професію – обери БДМУ

Наразі абітурієнти стоять перед вибором «Куди піти вчитися?» Співробітники кафедри стоматології дитячого віку пропонують зупинити свій вибір на стоматологічному факультеті БДМУ.

ЧОМУ СТОМАТФАКУЛЬТЕТ БДМУ?

Тут нові, сучасні лекційні аудиторії, фантомні зали, тут молодий науково-педагогічний колектив, лікарі з практичної охорони здоров’я, які допоможуть вам здобути професію! Вся навчальна практика проводиться у нових залах, клінічних кабінетах оснащених стоматологічними установками відомих європейських фірм.

НОВИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФАНТОМНИЙ КЛАС

Відкритий у 2019 році на базі навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ є візитівкою стоматологічного факультету. Він обладнаний на 14 робочих місць лікаря, оснащених високоякісними комлектуючими відомих світових брендів, де студенти відпрацьовують практичні навички з усіх дисциплін спеціальності «Стоматологія» до автоматизму.

ІНДИВІДУАЛЬНА ТРАЄКТОРІЯ НАВЧАННЯ

Кожен студент відповідно до стандартів вищої освіти має змогу в нашому університеті вибирати індивідуальну траєкторію свого навчання щодо нових світових напрямків стоматології, що становить 25% годин навчального плану.

Це є виклик як для викладачів так і для студентів.

КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНІЙ ФАХІВЕЦЬ

Науковці, студенти є постійними учасниками міжнародних науково- практичних конференцій, майстер-класів, стажування, практики. Завдяки такому формату навчання випускник є конкурентоспроможним на ринку праці.

Також пропонуємо інформаційну листівку про наш факультет: Куди піти вчитися на спеціальність стоматологія

Матеріал підготували: проф. Білоокий В.В, проф. Годованець О.І.