24 квітня на кафедрі клінічної імунології, алергології та ендокринології проведений круглий стіл зі студентами 4 та 6 курсів, присвячений Чорнобильській трагедії (організатор заходу – Лариса Павлович).
Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорнобильській атомній станції. Для України, для всіх, хто причетний до трагедії, життя поділено на дві частини: до 26 квітня 1986 року і після нього. Цим частинам у народі вже дано назву – два кольори часу.
Ту мирну весняну, українську ніч на берегах Прип’яті люди не забудуть ніколи. О 1 годині 24 хвилини 40 секунд, коли містечко атомників Чорнобиль, Прип’ять і вся Україна міцно спали безтурботним сном, раптом пролунав вибух і над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції велетенське полум’я несподівано розірвало нічну темряву.
14 грудня в Україні традиційно вшановують ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли приборкати страшну трагедію ХХ століття.
За круглим столом переглянути відео-презентацію «Мужність і біль Чорнобиля» про людей, які ціною власного здоров’я та життя ліквідували наслідки аварії на Чорнобильській станції. Хай залишиться у минулому і ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.
26 квітня – є днем, пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.