• Українська
  • English

ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Деканат

Поштова адреса: 58002, Театральна площа, 2, І поверх
Контактний телефон:  +380 (0372) 559320
E-mail: ff@bsmu.edu.ua
Посилання на сайт: ff.bsmu.edu.ua

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Logo Фармацевтический факультет БДМУ Чернівці

Фармація – галузь, яка динамічно розвивається! Сучасний спеціаліст у царині фармації повинен володіти  потужними знаннями, бути одночасно і хіміком, і фармакологом, і маркетологом і, навіть, психологом, оскільки нерідко працівник аптеки є першим, до кого звертається за допомогою хвора людина.

Саме таких спеціалістів готують в стінах фармацевтичного факультету БДМУ.

Фармацевтичний факультет Буковинського державного медичного університету створений у серпні 2004 року, хоча навчання студентів за напрямком «Фармація» розпочато ще в  2001 р. Цьому сприяло недостатнє забезпечення фармацевтичними кадрами Буковини та прилеглих регіонів.

На сьогодні набір студентів здійснюється на спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація» (освітній ступінь – магістр) за двома формами навчання (денна та заочна), на базі двох рівнів:

  • на базі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання з терміном навчання 5 років та за заочною формою з терміном навчання 5,5 років;
  • на базі здобутого раніше рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» з терміном навчання 4 роки за денною формою навчання та 4.5 роки за заочною формою навчання.

Слід відмітити, що завдяки активній позиції нашого університету та роботі адміністрації на факультеті відновлено бюджетні місця.

За роки діяльності факультету випущено близько 1200 фармацевтичних фахівців з вищою освітою. Широкий спектр професійних можливостей та безпроблемне працевлаштування обумовлюють зростання популярності навчання на фармацевтичному факультету, про що свідчить успішна вступна кампанія 2018 року.

Зараз на факультеті навчається 846 студентів денної (361) та заочної (485) форм навчання.

Успішна підготовка фахівців базується на залученні потужного кадрового потенціалу, наявності сучасної матеріально-технічної бази, поєднанні традиційних аудиторних занять із елементами дистанційного навчання, онлайн-лекцій та консультацій, використання серверу дистанційного навчання.

Забезпечують навчання висококваліфіковані кадри з яких 25 докторів наук, 70 кандидатів наук серед яких, крім кандидатів медичних та хімічних наук, є 10 кандидатів фармацевтичних наук, що важливо для підготовки фахівців в цій галузі.

До складу фармацевтичного факультету входять 8 кафедр. Випусковими кафедрами, які забезпечують підготовку з професійно-орієнтованих дисциплін є кафедри фармації, медичної та фармацевтичної хімії, фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії.

Структурним підрозділом факультету є навчально-дослідна ділянка для вирощування лікарських рослин, на якій студенти проходять практику з фармакогнозії.

Вкрай важливою є наявність навчально-виробничої аптеки, де студенти мають змогу здобути знання та вміння, відпрацювати практичні навички безпосередньо на робочому місці, пройти практику з аптечної технології ліків, організації та економіки у фармації, фармацевтичної хімії.

Крім того, студенти мають змогу практику із промислової технології ліків проходити на сучасних фармацевтичних заводах, таких як «Галичфарм» та «Дарниця».

Про високу якість освіти на факультеті свідчать передові позиції за результатами складання ліцензійних іспитів «Крок», зокрема цього року ми посіли І місце по Україні за абсолютним показником. Студенти беруть участь у Всеукраїнських студентських олімпіадах з фармації, фармакології, хімії, здобувають призові місця.

Велика увага на факультеті приділяється і науковій роботі, студенти беруть активну участь у роботі студентського наукового товариства, з успіхом виступають на всеукраїнських, міжнародних конференціях студентів та молодих учених.

Також на факультеті активно працює студентське самоврядування, основним завданням якого є захист прав та інтересів студентів, створення умов для їх реалізації, формування лідерських якостей та відчуття відповідальності. Студентська рада бере участь в організації та проведенні благодійних акцій, флеш-мобів, круглих столів, просвітницької роботи. Талановиті студенти мають змогу реалізувати себе в акторських студіях, ансамблі «Трембіта», є постійними учасниками творчих вечорів та концертів. Таким чином, життя студентів фармацевтичного факультету насичене та цікаве.

Навчаючись в стінах фармацевтичного факультету ви отримаєте знання, здобудете практичний досвід, знайдете наставників та друзів, перед вами відкриються нові горизонти. Недарма останніми роками серед ТОП-10 найбільш затребуваних професій в Україні своє почесне місце займають такі професії як провізор та фармацевт. Слід зауважити, що практично всі випускники фармацевтичного факультету працевлаштовані, і працюють не тільки в Україні, а й за її межами – у Німеччині, Румунії, Польщі.

Переваги навчання на фармацевтичному факультеті:

  • Термін навчання – 4-5 років (денна форма навчання);
  • Інтернатура – лише 1 рік;
  • Менша вартість навчання;
  • Єдиний факультет, де існує заочна форма навчання – вчіться та працюйте одночасно!
  • Безпроблемне працевлаштування, можливість карʼєрного зросту та заснування власної справи.

Більш детальна інформація висвітлена на нашому оновленому сайті – ff.bsmu.edu.ua


ПЕРЕЛІК КАФЕДР, ЯКІ ПІДПОРЯДКОВАНІ ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТУ

Біологічної фізики та медичної інформатики
Біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії
Медичної біології та генетики
Медичної та фармацевтичної хімії
Суспільних наук та українознавства
Фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії
Фармації
Фізіології ім.Я.Д.Кіршенблата

Співробітники деканату

Паліброда Надія Михайлівна

Декан

Кандидат медичних наук, доцент


Профіль

Паламар Аліна Олександрівна

Помічник декана

Кандидат фармацевтичних наук


Профіль

Полянська Тетяна Сергіївна

Старший інспектор


Профіль

Верховецька Юлія Андріївна

фахівець І категорії


Профіль

Години роботи : 9:00 - 18:00

Актуальні новини

Вступна кампанія в БДМУ триває

Наразі в Буковинському державному медичному університеті триває вступна кампанія.

Викладач БДМУ – Суддя міжнародної категорії

Впродовж 1-31 червня Міжнародна Федерація Настільного тенісу (ITTF) проводила он-лайн іспит на отримання кваліфікації «Суддя міжнародної категорії» (International Umpire (IU)) з настільного тенісу. 27 червня […]

В БДМУ стартувала вступна кампанія 2020

Буковинський державний медичний університет розпочав набір на навчання до фахового коледжу за спеціальностями «Фармація» та «Медсестринство» на базі 9-го класу.