• Українська
  • English
“Рух заради здоров’я” – година ранкової зарядки у стінах БДМУ!

“Рух заради здоров’я” – година ранкової зарядки у стінах БДМУ!

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я та міжнародного дня спорту, асистентом кафедри акушерства, гінекології та перинатології  Валентиною СОЛОВЕЙ було організовано культурно-спортивний захід “Рух заради здоров’я” та проведена година ранкової зарядки студентами 14 групи 4 курсу  медичного факультету №1.

Офіційно доведено, що люди, що активно займаються фізкультурою та фізичними навантаженнями на 90% знижують ризик захворіти на серцево-судинні захворювання. Водночас ті, хто нехтують фізичними вправами, ризикують отримати хворобу серця у 55% випадків.

Рекомендую усім вікової групи 18-62 років, дотримуватися глобальних рекомендації, щодо фізичної активності для здоров’я:

      1. Дорослі віком 18–64 років повинні виконувати щонайменше 150 хвилин аеробної фізичної активності помірної інтенсивності протягом тижня або виконувати щонайменше 75 хвилин аеробної фізичної активності високої інтенсивності протягом тижня, або мати еквівалентне поєднання помірної та високої інтенсивності.

  1. Аеробну активність слід виконувати у підходах тривалістю щонайменше 10 хвилин.
  2. Для отримання додаткових переваг для здоров’я дорослі повинні збільшити аеробну фізичну активність помірної інтенсивності до 300 хвилин на тиждень або займатися аеробною фізичною активністю високої інтенсивності 150 хвилин протягом тижня, або ж мати еквівалентне поєднання фізичної активності помірної та високої інтенсивності.
  3. Активність з силового тренування м’язів слід виконувати з залученням вправ для основних груп м’язів 2 або більше днів на тиждень.

Щасливе життя – це гарне здоров’я. Здоров’я – це скарб, про який треба піклуватися щодня. Немає найнещаднішої людини, ніж та, яка втратила здоров’я. Хто розпочинає день із зарядки – здоров’я того у порядку.

Матеріал підготувала: асистентка кафедри акушерства,

гінекології та перинатології  Валентина СОЛОВЕЙ

 

Корисно знати