9 лютого – Міжнародний день стоматолога
День стоматолога

9 лютого – Міжнародний день стоматолога

Шановні колеги та студенти! Щиро здоровлю Вас з професійним святом – Днем стоматолога. Впродовж 13 років свого існування стоматологічний факультет розвивається та стрімко росте – в 2011 році створено навчально-лікувальний центр «Університетська клініка», а в січні 2012 року центр отримав ліцензію на провадження медичної (стоматологічної) практики. З метою удосконалення підготовки майбутніх лікарів-стоматологів на базі навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ створено новий сучасний стоматологічний фантомний клас у складі оновленої кафедри стоматології дитячого віку.

Факультет має потужний науковий потенціал – за цей час на кафедрах факультету були захищені та затверджені 45 дисертацій, з них – 8 докторські. Студенти стоматологічного факультету БДМУ в трійці лідерів за результатами складання ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК 1» та «КРОК 2».

Студенти проходять літню та зимову виробничу практику в навчально-лікувальному центрі «Університетська клініка», який оснащений новітнім стоматологічним обладнанням. Фахівці центру започаткували акцію та продовжують її по сьогодні – консультування учасників АТО, членів їх сімей, малозабезпечених верств населення та переселенців. Загалом за 2020 рік фахівці-стоматологи БДМУ пролікували та проконсультували понад 1 500 пацієнтів.

Студенти факультету беруть участь у Міжнародних та наукових форумах, всеукраїнських та міжнародних  конкурсах. Цей рік не став виключенням, дещо змінилася форма участі – всі заходи проходили в режимі онлайн.

Шановні викладачі та студенти стоматологічного факультету, лікарі-стоматологи, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Міцного Вам здоров’я, сил, благополуччя та творчого натхнення. Спасибі Вам за збережене стоматологічне здоров’я, бажаємо щодня чути слова дяки та шани від пацієнтів.

В.о. ректора                                                Тарас БОЙЧУК