На кафедрі нервових хвороб провели круглий стіл

На кафедрі нервових хвороб, психіатрії та медичної психології 25 листопада відбувся круглий стіл з лікарями-неврологами Чернівецької області на тему «Можливості реабілітації неврологічних хворих в умовах Чернівецької області», який провели завідувач кафедри проф. Пашковський В.М. та доцент кафедри Кричун І.І.

Питання реабілітації у неврології є надзвичайно актуальним, адже неврологічні захворювання займають перше місце по інвалідизації хворих, оскільки уражають рухову систему людини. А будь-який прояв життя є, по суті своїй, рух.

Лікарі області поділились своїми думками щодо покращання реабілітації неврологічних хворих після перенесених гострих порушень мозкового кровообігу, при ДЦП, після травматичних уражень головного та спинного мозку та іншої неврологічної патології. Практично всі учасники круглого столу висловились за створення в Чернівцях повноцінного неврологічного реабілітаційного центру.