Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Зустріч випускників 1987 року

Понеділок, 19 листопада 2012 00:00

19 жовтня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (ЧМІ) 1987 року.

Зі словами привітання до випускників звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету, який розповів про досягнення вишу. Також ректор відзначив основні досягнення випускників 1987 року. До слова, випуск 1987 року складав 400 осіб. Багато із випускників продовжили навчання і пов’язали своє професійне життя з медичною наукою. 4 стали докторами наук (3 із них – завідувачі кафедр БДМУ), 19 – кандидатами наук. Також серед випускників 1987 року – 2 Заслужених лікарів України, є Лауреати національної медичної премії. Багато випускників займають керівні посади в медичних та освітянських закладах, зокрема 4 головних лікарів, 7 – заступників головних лікарів, 1 директор медичного коледжу.

Від випускників ведучими вечора були професор Святослав Дайнека, завідувач кафедри мікробіології та вірусології та Валентина Голик, старший лаборант кафедри хірургії та урології БДМУ, від теперішнього студентства – Анастасія Пушкашу, студентка ІІІ курсу медичного факультету №2.

Зі словами вітання до випускників звернулися також професори університету: Володимир Патратій, Василь Пішак, Раїса Косуба. Від випускників 1987 року – Роман Ваклавський та Микола Гончарук.

З молодим 25-річним ювілеєм випускників 1987 року привітали студенти – учасники мистецьких студій палацу “Академічний”. На завершення справжнім подарунком прозвучала вокальна композиція у виконанні Юлії Білоокої, теперішньої студентки ІV курсу та випускника 1987 року професора Олександра Федіва, завідувача кафедри внутрішньої медицини БДМУ.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 738 разів Останнє редагування Четвер, 03 січня 2013 09:28