Відбулося засідання Вченої ради

24 травня у БДМУ відбулося чергове засідання Вченої ради.

Були вручені вітальні адреси ювілярам, дипломи, грамоти і патенти співробітникам і студентам університету.

Під час засідання проведені наукові читання, присвячені вшануванню пам’яті професора Проняєва Володимира Івановича. З доповіддю про його життєвий шлях виступив завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії професор Слободян Олександр Миколайович. В обговоренні доповіді виступили проф. Мислицький Валентин Францович та доц. Цигикало Олександр Віталійович.

Проректор з науково-педагогічної роботи та виховання доцент Зорій Ніна Іванівна доповіла про стан студентського самоврядування в університеті в контексті реалізації Закону «Про вищу освіту». Участь в обговоренні взяли голова Студради Романчук Віктор Васильович і доц. Рандюк Юрій Олександрович.

На засіданні розглянуто питання щодо обрання за конкурсом співробітників університету на посади декана медичного факультету №1 та завідувача кафедри фтизіатрії та пульмонології і питання щодо присвоєння вчених звань.

Також були розглянуті кандидатури на призначення стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2016 – 2018 рр.

Про план заходів з підготовки та організації початку 2016-2017 навчального року в університеті доповів проректор з науково-педагогічної роботи доцент Геруш Ігор Васильович.

Під час засідання розглянуто матеріали засідань наукової та Центральної методичної комісій. Присутні заслухали інформацію голови ради молодих учених доц. Тюлєнєвої Олени Анатоліївни про рекомендацію на наукову роботу випускників університету.

Було затверджено освітні програми та кандидатури випускників інтернатури для отримання рекомендації для роботодавця.

Проректор з науково-педагогічної роботи Геруш Ігор Васильович поінформував членів Вченої ради про вартість навчання в університеті на 2016-2017 навчальний рік.

Заслухано інформацію голови ради молодих учених університету доцента Тюлєнєвої Олени Анатоліївни про подання робіт студентів університету для участі в конкурсі на здобуття премій Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних вузів України  за 2015-2016 навчальний рік.