В БДМУ відзначили День працівників освіти

29 вересня у ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет” відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

З вітальним словом до гостей, викладачів та студентів університету звернувся професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який щиро подякував професорсько-викладацькому складу за їхню нелегку, але дуже важливу працю. Також Тарас Миколайович зауважив, що ентузіазм і небайдужість, чуйне і дбайливе ставлення викладачів БДМУ до своїх учнів, вірність славним педагогічним традиціям університету і надалі підніматимуть медичну освіту буковинського краю на ще вищий рівень, а випускники університету радуватимуть нас новими успіхами і досягненнями.

На початку всі присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав своє життя за мирне життя в Україні у далекому 1941 році й тепер. Нагадаємо, що саме 29 вересня виповнюється 75 років відтоді, як у Бабиному Яру під Києвом розпочалися масові розстріли.

Привітати викладачів та студентів зі святом прийшли представники обласної та міської влади: Олександр Шкурідін, заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації; Віталій Мельничук, заступник голови Чернівецької обласної ради; Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Галина Бовкун, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.

Під час урочистостей працівників ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» було нагороджено почесними відзнаками.

Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:

професор Олена Колоскова, завідувач кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб;

Сергій Сажин, доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб;

Андрій Сокол, професор кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджені:

Бірюк Ігор, завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини;

Галина Безарова, старший викладач кафедри психології та філософії;

Корній Тащук, доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії;

Ірина Трефаненко, доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:

Буряк Олександр, доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини;

Леся Лаврів, старший викладач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії.

Подякою Чернівецького міського голови нагороджені:

Наталія Давидова, доцент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії;

Марія Телеки, доцента кафедри іноземних мов;

Оксана Хухліна, завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

Подякою Буковинського державного медичного університету нагороджені куратори студентських груп:

Валентина Бевзо, асистент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії;

Тетяна Безрук, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб;

Олеся Іваніцька, асистент кафедри терапевтичної стоматології;

Андрій Клепіковський, доцент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики;

Наталія Малкович, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб;

Ольга Новаковська, асистент кафедри біологічної  фізики та медичної інформатики;

Оксана Панімарчук, асистент кафедри медичної та фармацевтичної хімії;

Оксана Петринич, доцент кафедри сімейної медицини, заступник директора коледжу з виховної роботи БДМУ;

Марина Тимофієва, доцент кафедри психології та філософії;

Світлана Самойленко, викладач коледжу БДМУ.

Вчитель року -2016

Також під час свята відбулося уже традиційне вручення студентської нагороди «Вчитель року – 2016». Голосування відбувалося пофакультетно, звання переможцям вручили Голова студентської ради Віктор Романчук, Голова студентської ради коледжу БДМУ та студентські декани.

Переможцями цьогоріч стали:

Медичний факультет № 1 – Оксана Оліник, кафедра внутрішньої медицини.

Медичний факультет №2 – Олена Ясінська, кафедра фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата.

Медичний факультет №4 – Наталія Наварчук, кафедра анатомії людини ім.. М.Г.Туркевича.

Стоматологічний факультет – Сергій Паліс, кафедра хірургічної та дитячої стоматології.

Фармацевтичний факультет – Аліна Грозав, кафедра медичної та фармацевтичної хімії.

Коледж БДМУ – Катерина Купчанко, кафедра медичної та фармацевтичної хімії.

Від імені ректорату щиро вітаємо вас, дорогі викладачі, з професійним святом, бажаємо нових досягнень та вдячних учнів.