English Speaking Club розширює тематику засідань

Людство живе у бурхливому ХХІ столітті з передовими технологіями,

надзвичайними відкриттями, бурхливими соціально-політичними змінами та шаленим темпом життя. У цьому мерехтінні ми не задумуємось про те, що десь панує голод, несправедливість, жорстокість та насилля. Саме насиллю у різних його проявах було присвячене засідання English Speaking Club, приурочене Міжнародному дню боротьби з насильством у відношенні до жінок, який щорічно відзначається 25 листопада.

Учасники засідання провели цікаву дискусію про розвиток суспільства від матріархату до патріархату, про феміністичні рухи у різних країнах світу, про різні форми насилля від фізичного, морально-психологічного, сексуального, фінансового до зневаги у суспільстві чи сім’ї, що теж трактується як одна із форм прояву насильства. Студенти прослухали невеличку відео-лекцію американського професора Темі Брюс “A New Feminism of 21st Century”, яка торкалась позитивних та негативних моментів у розвитку фемінізму на сучасному етапі, про гідність та рівноправність жінок та їхню взаємну з чоловіками участь у розвитку суспільства. Презентації та виступи студентів 1 курсу Белінського Стаса (23 група, “Female Genital Mutilation”) та Тимофійчук Іванни (8 група, “Dangerous Countries for Women to Live in”) викликали не лише жвавий інтерес, але й приголомшили присутніх своєю відвертістю, жорстокістю та цинізмом проти жінки, що все ще відкрито культивуються у деяких країнах світу, підтримуються національними та релігійними засадами. Учасники засідання відмітили, що жодне попереднє засідання клубу не мало на них настільки потужного впливу, не заставляло так глибоко замислитись над такими ганебними проявами та пережитками минулого у сучасному суспільстві.