Співробітників БДМУ відзначено грамотами Чернівецького міського військового комісара

10 вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту в спортивному залі Буковинського державного медичного університету було проведено змагання з баскетболу серед офіцерів медичної служби запасу університету.

З вітальним словом від імені ректорату виступила доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання. Привітав учасників змагань капітан Віталій Суровцев, заступник Чернівецького військового комісара, який принагідно передав Грамоти Чернівецького військового комісара ректору та співробітникам БДМУ за вагомий внесок у військово-патріотичне виховання студентської молоді, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

До вітальних слів також долучились Ярослав Стефак, асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини, учасник АТО, старший викладач Володимир Риженков, тренер збірної команди викладачів БДМУ та доцент Ігор Бірюк, завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини, організатор змагань.

Хочемо зазначити, що спортивні змагання між викладачами БДМУ проходять доволі часто. Цим самим викладачі показують студентству приклад здорового способу життя, пропагують спорт.

У товариській зустрічі змагалися дві команди:

Команда офіцерів медичної служби запасу теоретичних кафедр (доцент Ігор Бірюк, завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини; Ярослав Стефак, асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини, учасник АТО; професор Ігор Давиденко, завідувач кафедри патологічної анатомії; професор Віктор Кривецький, завідувач кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича; доктор медичних наук Іван Савка, декан медичного факультету № 3; Василь Хащук, асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини; професор Олександр Слободян, завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії; Олег Ванчуляк, асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства; Володимир Мойсюк, асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини; Сергій Мойсюк, асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини).

Команда офіцерів медичної служби запасу клінічних кафедр (професор Валерій Пашковський, завідувач кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка; професор Ігор Полянський, завідувач кафедри хірургії №1; Олександр Жуковський, доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка; професор Віктор Тащук, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини; Андрій Бербець, доцент кафедри акушерства та гінекології; Сергій Іващук, доцент кафедри сімейної медицини; Валерій Зайцев, професор кафедри урології та нейрохірургії; Олександр Поліщук, доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини; Олександр Павлюкович, асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства; Олег Харабара, доцент кафедри хірургії №1; Володимир Москалюк, асистент кафедри хірургії №1).

Перемогу здобули команда офіцерів медичної служби запасу клінічних кафедр.

Розширений фоторепортаж