Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Нагородження учасників та переможців обласного фестивалю-кункурсу «Чисті роси» та Гала-концерт

Четвер, 24 березня 2011 00:00

24 березня в палаці юнацької творчості «Юність Буковини» відбулося нагородження учасників та переможців обласного фестивалю-кункурсу «Чисті роси» та Гала-концерт. Серед навчальних закладів I-IV рівня акредитації Чернівецької області Буковинський державний медичний університет відзначено Дипломом другого ступеня.

Студенти нашого навчального закладу на високому професійному рівні продемонстрували свої творчі здібності у різних номінаціях і були високо оцінені та відзначені. Отож, у номінації «хореографічне мистецтво» дипломом третього ступеню нагороджені: Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта» (керівник Богдан Дудка), танцювальний колектив «Ось так» ( керівник Валентина Головко), у номінації «літературна творчість» дипломом третього ступеню відзначено:
Христину Буринюк - студентку 2 курсу, медичного факультету №1, спеціальність «педіатрія»  (керівник Євгенія Петрюк) , дипломом другого ступеню нагороджений хореографічний дует у складі Півень Зої ( студентка медичного факультету №4) та Василя Савки ( керівник Василь Савка), таку ж нагороду отримали студенти з Індії у номінації «театральне мистецтво», які продемонстрували пантоміму « З вірою в серці». Дипломами першого ступеня нагороджені: у номінації «Художнє виконавство» Юлія Білоока ( 2 курс), Жанна Величук ( 4 курс), Анастасія Каспрук ( 5 курс)– студентки медичного факультету №2, Алла Бурик – студентка стоматологічного факультету, тріо «COR» у складі Анни Козар - студентки 1 курсу, стоматологічного факультету, Анастасії Сивокоровської (2 курс) та Юлії Рубашної ( 1 курс) – студенток медичного факультету №1 ( керівник Тетяна Д´яченко), у номінації «хореографічне мистецтво» перемогу здобули Кальян Решма та Джаян Рева Шруті - студентки 2 курсу, медичного факультету №2 ( керівник Ніна Войткевич), у номінації «інструментальне мистецтво» перемогу отримав дует у складі Мирослава Данилишина та Руснака Назара – студенти медичного факультету №1( керівник Віктор Головко).
У номінації « образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» дипломами першого ступеню нагороджено:
Васкул Надію – студентку 2 курсу, медичного факультету №1 спеціальність «педіатрія», студенти стоматологічного факультету Чепишко Світлана ( 2 курс) студентка, Рошка Юлія та Черкач Дмитро (4 курс), - керівник Юлія Рошка. Висловлюємо подяку директору палацу «Академічний» Віктору Головко та художньому керівнику Валентині Головко за високий мистецький рівень учасників конкурсу.

Вітаємо нашу студентську творчу молодь з почесними відзнаками у обласному фестивалі- конкурсі «Чисті роси»!

Галерея зображень