21 вересня

У БДМУ зібрали 368 кг макулатури для плетення маскувальних сіток

Вівторок, 04 липня 2017 08:48
У БДМУ зібрали 368 кг макулатури для плетення маскувальних сіток

З 24 квітня по 12 травня тривала благодійна акція зі збору макулатури та матеріалу для плетення маскувальних сіток

серед співробітників та студентів БДМУ (координатор акції – Сахацька І.М., асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії). Спільними зусиллями зібрано 368 кг макулатури. До акції долучилися кафедри внутрішньої медицини; біологічної фізики та медичної інформатики; фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії; гігієни та екології; іноземних мов; медичної біології та генетики; фармації; фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата; фтизіатрії та пульмонології; деканат фармацевтичного факультету та студенти 2-3 курсів медичного факультету №4. Окрім того, для госпіталю в м. Маріуполь зібрано 3 подушки, 4 ковдри та ліки.

Також на суму 1200 грн. (кафедри іноземних мов, внутрішньої медицини; Сахацька І.М., Чорноус В.О.) закуплено 90 флаконів розчину натрію хлориду та 3 упаковки памперсних пеленок (госпіталь м. Маріуполь).

Щира подяка всім хто долучився. Прохання і надалі збирати макулатуру та матеріал для плетення, потреба в якому залишається актуальною! В єдності наша сила. Лише разом і лише до перемоги!

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 236 разів Останнє редагування Вівторок, 04 липня 2017 08:59