12 вересня

Заморський І.І.

В БДМУ відзначили день мистецтва

П'ятниця, 13 квітня 2018 12:34

12 квітня напередодні відзначення Міжнародного дня мистецтва викладачами кафедри суспільних наук та українознавства (секція «Українська мова як іноземна»: доц. Цуркан М.В., ст. викл. Вилка Л.Я., викл. Каізер І.Ю., Слухенська Р.В.) та студентами ІІ курсу (59, 65 групи) медичного факультету № 3 підготовлено фотовиставку «Дивовижне мистецтво анатомії людини».

Завідувач кафедри, професор Мойсей А. А. зазначив, що сучасний лікар – високоосвічена особистість, яка детально володіє знаннями про людину як у контексті медичної царини, так і в різних видах мистецтва.

Метою заходу було ознайомлення студентів із роботами класиків доби Відродження (Мікеланджело, Леонардо Да Вінчі) і сучасних митців (Нунціо Пачі, Даміан Хьорст), що присвячені впливу анатомічної науки на світогляд митця.

Саме вивчення будови тіла людини сприяло розвитку творчих пошуків вище зазначених художників та скульпторів, оскільки такі зразки відображають правильні розміри фігури і розв’язують інтелектуальну проблему щодо пропорційного зображення людського тіла.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: